Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 Český Těšín Frýdecká

 
Hledáte byt v nejlukrativnější lokalitě Českého Těšína?
 
 
 
více informací níže
 
 
 
PRODÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte byt v nejlukrativnější lokalitě Českého Těšína? Tak tato nabídka je určena právě Vám. Dokonalá investiční příležitost, skvělá možnost financování (osobní vlastnictví bez zástav a omezení). Nízká zástavba v místě plném zeleně, se skvělou občanskou vybaveností (škola, školka, nákupní i zdravotní středisko, MHD, dva kostely v těsné blízkosti domu). Skvělá dopravní dostupnost - 700m sjezd na rychlostní komunikaci a dálnici. Toto jsou přednosti této nabídky.
Dvoupokojový slunný byt na ulici Frýdecké s okny orientovanými na tři světové strany o celkové velikosti 52,27m2, který se nachází ve třetím patře ze čtyř bez výtahu. Byt je určen k celkové rekonstrukci podle vašich představ.
Dům je po rekonstrukci, včetně nové střechy, zateplení pláště budovy, plastových oken, vstupu, schránek, rozvodů vody a odpadu v plastu, ve společných prostorech elektřina v mědi včetně nových rozvaděčů. Skvělé hospodaření SVJ, čistota a klid v domě je další předností tohoto Vašeho nového bydlení.
 
Měsíční náklady jsou pouze 3000,-Kč měsíčně (z toho je příspěvek do fond oprav 1568,-Kč).
 
KUPNÍ CENA 990.000,-Kč

3D PROHLÍDKA ZDE

Tato jedinečná nabídka čeká právě na Vás. Pokud máte zájem o prohlídku tohoto bytu neváhejte mě kontaktovat, jsem Vám plně k dispozici.

DISPOZICE

2

3D PROHLÍDKA

3dscan

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 


www.falconreality.cz


www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF