Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 v osobním vlastnictví v Karviné

 

Bydlení v místě plném zeleně

 

skvělá investiční příležitost

 

více informací níže

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout byt 2+1 s balkónem a komorou v osobním vlastnictví bez zástav a omezení ve velmi lukrativní části Karviné Nového Města. Bydlení v cihlovém domě obklopeném zelení, na okraji parku, přitom v centru města, má spoustu výhod. Skvělá dostupnost veškeré infrastruktury, výborná občanská vybavenost, vše kousek, a přitom klid a krásné prostředí. Bezpříspěvková zóna, což zajišťuje seriózní a bezproblémové bydlení. Toto je další prioriota, této jedinečné nabídky.

Daný byt je především určen pro pro investory a mladé páry. Byt se nachází ve třetím patře bez výtahu. Na bytě proběhla částečná rekonstrukce, elektřina je již v mědi s dostatkem zásuvek a okruhů, zánovní rohová kuchyňská linka, zděná koupelna, dlažba v kuchyni, koupelně, v komoře a na WC. Byt je skvěle dispozičně řešen, neprůchozí pokoje, okna orientované na dvě světové strany. Komora jako nepostradatelná součást bytu. Každopádně je byt variabilní a je možná změna dispozic, jsou zde cihlové příčky.

Dům je průběžně udržován, odpady i voda jsou již v plastu. Byla vyměněna původní okna za plastová. Fasáda domu se bude v nejbližší době opravovat. Ve fondu oprav je již na celou tuto opravu našetřeno.

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte mne kontaktovat, jsem Vám plně k dispozici a byt Vám ráda osobně ukážu.

 

měsíční náklady 1979,-Kč

fond oprav 1.729,-Kč

vyplacení úvěru 0,-Kč

SVJ naspořeno 900.000,-Kč

Energetický průkaz "D"

 

KUPNÍ CENA 880.000,-Kč

 

800px-karwina_herb.svg
 
Karviná je statutární město v Moravskoslezském kraji, na území historického Těšínského Slezska, 18 km východně od Ostravy. Dnes žije ve městě přibližně 52 tisíc obyvatel s významnou slovenskou a polskou menšinou. Karviná je univerzitním, turistickým, lázeňským a ekonomickým městem a největším městem na řece Olši. Jádrem dnešního města Karviná je původní knížecí město Fryštát. Karviná leží na hranici s Polskem. Přímo ve městě jsou dva hraniční přechody (z toho jeden pouze pro osobní vozidla) v místní části Karviná-Ráj. Město se rozprostírá na severním okraji předhůří Beskyd. Karviná leží v údolí řeky Olše. Karviná vždy patřila k ekonomicky silným oblastem s vysokou koncentrací průmyslu, zejména těžebního, na který navazují další výrobní odvětví. Současně dosáhlo město evropského významu díky lázeňství. Již od konce 19. století byly budovány lázně Darkov díky nálezům léčivé jodobromové solanky. V posledních letech byl posílen význam města jako obchodního a turistického centra. Vznikem Obchodně podnikatelské fakulty Slezské univerzity v Opavě se Karviná stala univerzitním městem – spolu s Opavou prvním v Moravskoslezském kraji a po roce 1989 v Československu vůbec. Mezi dvěma šachtami vzniklo Golfové hřiště v karvinské oblasti Lipiny. Golf Resort Lipiny (Karviná-Lipiny) je osmnáctijamkový golfový areál, který svou nabídkou uspokojí profesionální hráče i začátečníky.

3D PROHLÍDKA

3dscan

DISPOZICE

2

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 


www.falconreality.cz


www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF