Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 Nad Terasou

Byt v bezprostřední blízkosti přírody

 

více informací níže

 

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout družstevní byt 3+1 s lodžií, s možností převodu do osobního vlastnictví v Havířově Podlesí na ulici Nad Terasou.

Celková výměra bytu je 61,85 m2 + lodžie a sklepní kóje. Tento byt se nachází ve zvýšeném přízemí sedmipatrového domu, je v původním stavu určený k rekonstrukci, ihned Vás okouzlí svou skvělou variabilitou. Byt má okna na tři světové strany s výhledem do zeleně, což vám zajistí prosluněnost místností celý den. Všechny příčky v bytě jsou cihlové, což umožňuje změnu dispozice. Bytové jádro je částečně zděné, a toto Vám ušetří náklady při rekonstrukci.

Pokud hledáte klidné bydlení, tak toto je byt právě pro Vás. Okolí domu je velmi klidné, bez hluku a v bezprostřední blízkosti přírody. Velmi atraktivní lokalita, se skvělou dostupností veškeré infrastruktury, nákupní i zdravotní středisko, školka, základní i střední škola, MHD, vše v těsné blízkosti domu.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí, zateplení, plastová okna vstupy, schránky, výtah. Tato rekonstrukce je splácena v měsíčních poplatcích a celková výše na doplacení činí 44.821,- Kč včetně poplatků.

Měsíční náklady činí 4.235,-Kč (z toho je 893,-Kč fond oprav a 1.186,-Kč splátka půjčky)

 

Kupní cena 1.600.000,- Kč

DISPOZICE

dispozice

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF