Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 s garáží ul. K. Světlé

místo naprostého klidu a zeleně

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout byt 3+1 s garáží ve velmi lukrativní části Havířova Podlesí na ulici Karolíny Světlé.
 
Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy mezi nejzásadnější patří zděná koupelna a WC, celková výměna elektrických rozvodů, snížený podhled v předsíni. Mezi zařízení bytu jenž je součástí prodeje je v kuchyni zánovní rohová kuchyňská linka na míru, v ložnici prostorné vestavěné skříně a v předsíni odkládací a úložné prostory. Součástí prodeje je také garáž umístěná přímo v bytovém domě s tím, že před garáží je možnost parkování druhého auta.
 
Dům prošel celkovou rekonstrukcí zateplení, plastová okna, vstupy, schránky, střecha, rozvody vody a odpady. Tato jedinečná lokalita zajišťuje skvělou dostupnost veškeré infrastruktury (škola, školka, zdravotní i nákupní střediska v blízkosti domu), zároveň však absolutní klid a prostor k využití relaxačních aktivit (park, lesopark, dětská hřiště, cyklostezka přímo u domu).
 
Byt je možné převést do osobního vlastnictví k 1.1.2020 po vyplacení revitalizace ve výši 170.000,-Kč. Neplatíte 4% daň z nabytí nemovitých věcí.
 
měsíční náklady: byt 4558,-Kč (z toho je fond oprav 632,-Kč, splátka půjčky na revitalizaci 1767,-Kč) garáž 215,-Kč
 
velikost: byt 63,17m2 a garáž 14,85m2
 
cena: 1.700.000,-Kč
 

Videoprohlídka

DISPOZICE

2

KONTAKT

 Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

foto_renata 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF