Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata v Albrechticích

 

Toužíte po relaxaci, odpočinku a klidu v blízkosti vašeho bydliště?

 

více informaví níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Mám pro Vás skvělou a jedinečnou nabídku, a to krásnou rekonstruovanou chatu s číslem evidenčním v Albrechticích. Dojezd automobilem přímo k chatě s možností bezprostředního parkování. Pozemek je v osobním vlastnictví o celkové velikosti 497 m2 z toho je 27 m2 zastavěná plocha a 470 m2 zahrada. Pozemek je v prudkém západním svahu s terasovitou úpravou (zakopané 1m hluboko), kde si každý z členů rodiny najde to pravé místo na relaxaci na houpačce, v bazénku či na trampolíně. Terasy jsou připraveny pro zahrádkáře a na novou setbu. Nová dřevěná pergola přímo vybízí ke grilování a posezení s přáteli v příjemném stínu, dostatkem soukromí a úžasným výhledem do okolí.

Chata je ve spodní části zděná zapuštěná do svahu se vstupem na terasu. Nachází se zde kuchyňka s digestoří vyvedenou ven, komora, skladové prostory a splachovací toaleta. První podlaží má samostatný vstup od parkoviště. Celá vrchní část chaty je dřevěná nově obložená a zateplená. Nachází se zde jedna místnost a nová koupelna s velkým sprchovacím koutem. V podkroví je prostor na spaní s úložnými prostory. V rámci rekonstrukce byla udělaná i nová elektroinstalace, vyměněná okna za plastová se sítěmi proti hmyzu. Odpad je sveden do septiku s trativodem. Voda v osadě je pouze sezonní a na zimu se zastavuje. Ohřev vody je zajištěn elektrickým ohřívačem se zásobníkem. 

Na Těrlickou přehradu to jsou pouhé 4 km, do Havířova, Českého Těšína a Karviné pak 6 km. Autobusová zastávka je vzdálena 1,7 km a vlaková zastávka 2 km.

Tato nemovitost se jistě v mé nabídce dlouho neohřeje, proto neváhejte a domluvte si co nejdříve prohlídku této krásné chatičky. Budu se na Vás těšit .
 
KUPNÍ CENA 1.050.000,-Kč
 
 

Videoprohlídka

DISPOZICE

2

KATASTRÁLNÍ MAPA

24

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 


www.falconreality.cz


www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF