Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Komerční pozemky Dobrá

19.182 m2 pro lehký průmysl a skladování

+

rodinný dům garáž a hospodářská budova

více informací níže

 

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout komerční pozemky o velikosti 19182 m2 v průmyslové části obce Dobré, na hranici Nošovic. U cesty do průmyslové zóny Hyundai. V těsné blízkosti dálnice D48 (zatím otevřený úsek Frýdek Místek - Český Těšín) navazující čtyřpruhovou silnici I/48 a dále polskou rychlostní silnice S52. K pozemku vede vede železniční vlečka z vlakového nádraží Dobrá u Frýdku Místku. 

Součástí prodeje je rodinný dům Příjezd k prodávaným nemovitostem je po nové asfaltové silnici. Dům je po celkové rekonstrukci, včetně hospodářské budovy a garáže s vraty na elektrické, dálkové ovládání. Dispoziční řešení je velmi praktické dům má dva samostatné vchody. V přízemí jsou tři místnosti, kuchyňka sociální zařízení a technická místnost. V podkroví je jedna velká a jedna malá místnost, sociální zázemí a půdní prostory. Dům je ideální jako sídlo firmy a prostory k podnikání. Dům není samostatně k prodeji. K dispozici po dohodě ihned. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
 
KUPNÍ CENA 
 
pozemky 800,-Kč/m2
 
rodinný dům 4.000.000,-Kč
 
celkem 19.000.000,-Kč
 
 
Obec Dobrá se rozkládá na 873 ha, na Severní Moravě na hlavním tahu silnice E 462 mezi Frýdkem - Místkem a Českým Těšínem (asi 6 km od Frýdku-Místku). Hlavní komunikace I/48, prochází středem obce a jsou kolem ní soustředěny služby, obchody a instituce.

 

Fotogalerie

3D prohlídka

3d_scan

DISPOZICE

1NP

2

2NP

3

 

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář