Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Bohumíně

Hledáte dům po rekonstrukci v klidném prostředí

s nádhernou zahradou, bazénem a skvělou parkovací plochou?

Tak tato nabídka je právě pro Vás.

 

více informací níže

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

Zděný dvojdomek o velikosti 4+1 s garáží a tři parkovací stání v Bohumíně Vrbici na ulici Požární, je ideálním bydlením pro mladou rodinu. Dům prošel dvouletou rozsáhlou a precizní rekonstrukcí s celkovou změnou dispozic, kdy vše je doprovázeno vzornou stavební dokumentací včetně řádného kolaudačního rozhodnutí v roce 2018.
V přízemí domu je prostorný obývací pokoj propojen s novou kuchyní, pracovna a hostinský pokoj. Přímo z kuchyně je vstup na novou luxusní terasu. V podkroví je studentský pokoj s šatní skříní na míru a ložnice s vestavěnými skříněmi a velkým úložným prostorem.

Dům je z 1/4 podsklepen. Zde se pak nachází nový otopný systém – duální kotel (na pelety a hnědé uhlí) digitálně řízený s možností napojení přes bluetooth na chytrou domácnost, vše je napojeno na čidla na nových radiátorech a řízeno venkovním čidlem.

Co Vás, ale okouzlí hned při vstupu na pozemek je pečlivě udržovaná zahrada s jezírkem, skalkou a potůčkem. K relaxaci využijete bazén a posezení v pergole. Na zahradě nezbytné úložné prostory zde zajišťují dva zahradní domky. Potřebnou součástí domu je také kotec pro pejska a uzák. I když je dům napojen na obecní vodovod a kanalizaci je na zahradě i studna.

Bydlení v tomto domě poskytuje maximální klid a soukromí, a přitom skvělou dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Potraviny a autobusová zastávka se nachází 50 m od domu, kostel 150m od domu, do Ostravy je to automobilem 10 minut, sjezd na dálnici D1 je 1,5 km.

Pozemky celkem 772 m2
Užitná plocha 177,17 m2
Obytná plocha 115,94
Zastavěná plocha 132,05 m2

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte mě kontaktovat a domluvte si co nejdřív prohlídku tohoto úžasného domu.

KUPNÍ CENA 3 800 000,- Kč

Videoprohlídka

DISPOZICE

2

3D PROHLÍDKA

3d_prohlidka

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 


www.falconreality.cz


www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF