Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Polanka nad Odrou

 

Rodinný dům ve velmi lukrativní lokalitě se skvělou dostupností do Ostravy

 

 PRODÁNO

 

podrobnosti níže

 

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v klidu a harmonii? Právě jste ho našli. Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout rodinný dům z roku 1991 v centru Polanky na Odrou, samostatném městském obvodu města Ostravy. Dům je skvěle dispozičně řešen 3+1 a 2+1 v prvním nadzemním podlaží, kdy obě bytové jednotky jsou zcela samostatné, včetně odděleného vstupu na zahradu. Dům je celopodsklepený s maximálním využitím těchto prostor (prádelna, třetí kuchyně, odkládací prostory, prostorná garáž). Vše velmi čisté a průběžně udržované.

 

Zahrada o velikosti 386 m2 je převážně okrasná, doplněna prostory pro relaxaci a odpočinek. Na zahradě jsou vysazeny okrasné stromky a keře, jabloň, borůvky, rybíz, maliny, ostružiny. Praktický je domeček na uložení nářadí.

 

Technické parametry: Napojení domu na obecní vodu a kanalizaci. Topení a ohřev vody je zajištěn zánovním kombinovaným plynovým kotlem, včetně nových topných těles. Celý dům je obkopán a nově odizolován. Tepelně odizolovaná je i střecha. Okna a vstupní dveře byly vyměněny za plastové, včetně sítí proti hmyzu. Nové bezúdržbové rýny, svody a okapy s titanzinku.

 

Poloha Vašeho nového bydliště zajišťuje v místě devítiletou základní školu, mateřskou školu, základní uměleckou školu, knihovnu, nákupní středisko, sportoviště, tenisové kurty, nově rekonstruovaný kostel a mnoho dalšího. Jednou s největších předností je skvělá dostupnost do centra Ostravy, jak městskou dopravou, tak automobilem. Napojení obce na D1 je další nemalou přidanou hodnotou této nemovitosti.

 

Jihovýchodní hranicí Polanky nad Odrou protéká řeka Odra, která je současně hranicí NPR Polanská Niva. Část tohoto území je také začleněno do CHKO Poodří. Mimo krásné přírody lužních lesů, množství rybníků, mnohých toků (Polančice, Mlýnka ...) a náhonů, se zde nacházejí čerpací stanice jodobromových vod, které zásobují nedaleké lázně v Klimkovicích na Hýlově. Tato oblast je předurčena k rekreačnímu zázemí města Ostravy.

 

KUPNÍ CENA 4.300.000,-Kč

 

POLANKA NAD ODROU

polanka_znak

Videoprohlídka

DISPOZICE

1np 2np 

3D PROHLÍDKA

3dscan

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF