Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Dobrá

 

 

 

Hledáte větší stavební pozemek v blízkosti Beskyd?

 

více informací níže

PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

 

Hledáte větší stavební pozemek v blízkosti Beskyd?

Mám pro Vás pozemek pro výstavbu rodinného domu o velikosti 1746 m2 v podhorské obci Dobrá 6 km od Frýdku Místku. Krásný výhled na Beskydy, veškerá občanská vybavenost v blízkosti toto jsou priority tohoto místa. Pozemek má skvělý přístup z obecní asfaltové komunikace. V blízkosti pozemku je možné připojení na elektřinu , vodu, plyn a v nejbližší době bude možné připojení i na kanalizaci.

Pozemek je z části omezen ochranným pásmem drah, ale toto omezení kompenzuje skvělá cena 600,-Kč za m2. Pokud by jste chtěli ovšem rozsáhlejší stavbu, která bude zasahovat do tohoto ochranného pásma je možné stavět i v tomto ochranném pásmu za předpokladu realizace opatření proti negativním vlivům z železniční dopravy.

Pokud budete mít dotazy volejte na níže uvedený kontakt. Budu se těšit na prohlídku s Vámi.

KUPNÍ CENA: 1.047.600,- Kč

  

obec Dobrá

znak_dobra

 

Obec Dobrá se rozkládá na 873 ha, na Severní Moravě na hlavním tahu silnice E 462 mezi Frýdkem - Místkem a Českým Těšínem (asi 6 km od Frýdku-Místku). Hlavní komunikace I/48, prochází středem obce a jsou kolem ní soustředěny služby, obchody a instituce. Vyžití obyvatel Dobré je mnohostranné. Vycházky do přírody vedou obyčejně do hor, ale i blízkého okolí, zejména k řece Moravce nebo do okolních lesů a k průmyslovým zónám. Okrajem Dobré prochází okružní modrá turistická trasa k přehradě v Bašce a na Skalickou strážnici a cyklotrasa Jihlava—Český Těšín. Koupání je možné ve velmi kvalitní vodě v řece Moravce, sportovní vyžití na dvou velkých hřištích. Blízko řeky se rozprostírá fotbalové hřiště Sparty a v centru nově vybudované víceúčelové (multifunkční) hřiště (2006) spojené s dětským hřištěm (2009). Školní tělocvičny slouží i žákům z okolních vesnic, ovšem i veřejnosti, a jsou místem zrodu i aktivit velmi úspěšného juda. Nezvykle velkou společenskou událostí je tradiční pouť („odpust") v neděli po svátku sv. Jiří (24. dubna) a Velká doberská na konci prázdnin.

ÚZEMNÍ PLÁN

ZDE SOUBOR KE STAŽENÍ

4 

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 


www.falconreality.cz


www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF