Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Dobratice

 

Toužíte po klidu, nádherné přírodě a výhledu na Beskydy?

 

Pak tento pozemek je to pravé pro Vás.

 

více informací níže

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

 
Toužíte po klidu, nádherné přírodě a výhledu na Beskydy? 
 
Tato nabídka stavebního pozemku v obci Dobratice u Frýdku Místku je právě pro Vás. Pozemek je v mírném západním svahu o celkové výměře 1217 m2. Na pozemku je již elektrický rozvaděč, přípojka obecní vody a 27m hluboká vrtaná studna. Na hranici pozemku vede plyn (projekt již vyhotoven). Příjezd je po obecní zpevněné komunikaci.
 
Dle územního plánu obce Dobratice se pozemek nachází v ploše smíšené obytné. Je zde možná výstavba rodinného domu s maximálně dvěma nadzemními podlažími + podkroví. Koeficient zastavění je maximálně 40%.

Pokud máte dotazy zavolejte mi na níže uvedený kontakt. Ráda Vám odpovím na Vaše dotazy a sejdu se s Vámi na prohlídce.
 
KUPNÍ CENA 904,-Kč za m2
 
CELKEM 1.100.000,-Kč
 
obec Dobratice
logo_dobratice

 

Obec leží v nadmořské výšce 350 až 440 metrů nad mořem v podhůří Beskyd na severním úpatí známé hory Prašivé, v údolí tvořeném říčkou Lučinou, východně od Frýdku-Místku. Kromě centrální části je obec tvořena ještě osadami Bukovice, Hranice, Amerika, Podlesí a Šprochovice. Obcí prochází železniční trať vedoucí z Frýdku-Místku přes Dobrou, Hnojník do Českého Těšína. Dalším vstupním místem do obce je odbočka ze silnice Nový Jičín – Český Těšín – I/48 (E426) ve Vojkovicích. V těsné blízkosti vede i nově vybudovaná rychlostní silnice R/48. Z obce vedou turistické trasy jedním směrem k Žermanické přehradě, druhým na horu Prašivou a dále pak na beskydské hřebenovky.
Mezi nejvýznamnější stavby v Dobraticích patří hasičská zbrojnice, v níž sídlí i obecní úřad. Kostel sv. Filipa a Jakuba patří k dominantám obce. Na místním fotbalovém hřišti se konají důležité společenské akce a místní fotbalové družstvo dosahuje výborných výsledků.

ÚZEMNÍ PLÁN

ZDE soubor ke stažení

3

KONTAKT

Ing. Lokosová Renáta


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 


www.falconreality.cz


www.lokosovarenata.cz

foto_renata

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF