Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ POZEMEK BLUDOVICE

Horní Bludovice část Prostřední Bludovice

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji stavební pozemky o celkové rozloze 8.138 m² v Horních Bludovicích, místní části Prostřední Bludovice, zvané Amerika. Pozemky jsou vhodné pro výstavbu několika rodinných domů. Toto místo vás okouzlí hned při první návštěvě. Úžasný klid, jednu část pozemku lemuje les, kousek od něj rybníček, to vše a mnohem více Vás čeká na tomto výjimečném místě. Druhá větší část stavebního pozemku doposud sloužila jako ovocný sad. I díky své strategické poloze, kdy se propojuje dostupnost a vymoženosti okresních měst, přitom je uchován vesnický klid a půvab. Autobusová zastávka je jen přímo u pozemku a do Frýdku Místku je to jen 10 min, 7 min do Havířova, na spojnici na Ostravu 5 min.

Tyto ideálně umístěné parcely nabízí skvělý přístup z obecní, asfaltové komunikace, což zajišťuje bezproblémový přístup k pozemků. Připojení na obecní vodovod, elektřinu a plyn je možné na hranici pozemku, což zjednodušuje proces plánování a výstavby. Pozemek se nachází dle platného územního plánu v zóně SB – plocha smíšená obytná. Zastavitelnost je 20 % a do této plochy se počítají pouze zastavěné plochy zapsaných objektů do katastru nemovitostí (ne zpevněné plochy). Více informací se dočtete v příloze textové části územního plánu níže.

Základní a mateřskou školu, najdete pouhé 2 km v Horních Bludovicích a také v Dolních Datyních. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a pestrá dětská hřiště, kde se Vaše děti mohou bezstarostně vyřádit. Oázou klidu a krásy je okolní příroda a panoramata Beskyd, která dodávají tomuto městečku jedinečný půvab. Jsou zde pěkné procházky s výhledem na Beskydy nebo projížďky na kole. Velkou výhodou je také blízká Těrlická a Žermanická přehrada. Rozmanitý komunitní život obsahuje spolky pro každého. FC Horní Bludovice pro fotbalové nadšence, Český svaz včelařů pro milovníky přírody a Honební společenstvo Zálesí Horní Bludovice pro ty, kteří touží po venkovních dobrodružstvích. Klub seniorů, myslivecké sdružení, SDH Horní Bludovice a přírodovědně turistický kroužek spojují lidi s různými zájmy a vášněmi.

V Prostředních Bludovicích spojení klidu a kvality bydlení vytváří jedinečný prostor pro život a odpočinek. Toto je to pravé místo pro Váš nový domov.

Celková velikost pozemku 8138 m²

Celková zastavitelná plocha je 20% 

 

HORNÍ BLUDOVICE INFORMACE

horni_bludovice_znak

KATASTRÁLNÍ MAPA

mapa

MAPA ÚZEMNÍHO PLÁNU

uzemni_plan

VYJÁDŘENÍ K EXISTENCI SÍTÍ - PLYN (GAS)

mapa

VYJÁDŘENÍ PLYN

VYJÁDŘENÍ K EXISTENCI SÍTÍ - VODA (SmVaK)

mapa_vystrizek

VYJÁDŘENÍ VODA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF