“Není nic, co bych mohl paní Lokosové vytknout. Naše společnost koupila prostřednictvím Falcon reality rekreační chatu. Vše proběhlo dle dohody, termíny schůzek přesně v dohodnutých termínech a naše připomínky ke kupní smlouvě byly do druhého dne zapracovány. Po předání nemovitosti jsme obdrželi i vypracované daňové přiznání (a veškerou ostatní dokumentaci taktéž) - stačí jen odeslat. Mohu jen doporučit! Jan Křístek, Bonap-ICCZ s.r.o.”
“Paní makléřku Ing. Renatu Lokosovou a celou kancelář FALCON REALITY mohu vřele doporučit. Kupovali jsme přes ní rekreační chatu a mohu říct, že s ní byla radost spolupracovat. Její přístup byl velice profesionální a zároveň přátelský a lidský. Hned při první schůzce získala naší plnou důvěru. Celá koupě od první prohlídky nemovitosti až po vyřizování veškerých papírů a samotné předání klíčů měla hladký průběh. Velice děkujeme, manželé Nováčkovi.”
Můžeme doporučit realitní kancelář Falcon reality, jmenovitě paní Ing. Renátu Lokosovou, která nám ochotně vysvětlila celý postup jednání v naší věci, taktně rozptýlila naše obavy a s vysokou profesionalitou vše vyřídila k naší spokojenosti. Děkujeme. Manželé Kučerovi
Profesionalita,komunikace,lidský přístup, vstřícnost jsou hlavní atributy paní Lokosové. Děkuji za vše, vřele doporučuji využití služeb paní Lokosové a přeji hodně úspěchů a dalších klientů.
Velmi oceňuji profesionální přístup Ing. Lokosové, osobní nasazení, péči o klienta, srozumitelnost a především si myslím, že je to člověk na svém místě, jakých je v této profesi málo. Velmi si její práce vážím.
Děkuji paní Ing. Lokosové za profesionální přístup, radu a pomoc v každé situaci. Jednání a komunikace byla na vysoké úrovni, rychlá a vždy ke spokojenosti všech stran. Proces koupě bytu proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla precizně připravena. Děkuji.
Oceňuji profesionální přístup Ing. Renáty Lokosové ke svým klientům i nad rámec svých povinností.
Přístup paní Lokosové je skvělý, tak pracuje profesionál ve svém oboru, mohu jen doporučit.
“Byla jsem velice spokojena s prací Ing.Lokosové. Velmi si vážím jejího vstřícného přístupu, komplexních služeb a profesionální práce. Určitě doporučuji.”
Paní Ing. Lokosová je profesionálka ve svém oboru a budu ji doporučovat každému.
Profesionální jednání, přehled, nabídne možnosti řešení. Mohu jen doporučit.
Profesionální jednání, vše bez problému, mohu doporučit.
Vřelé díky za skvělou, profesionální a rychlou práci paní Lokosové. Zvláště dík za neskutečně lidský přístup. S klidným srdcem mohu říci že paní Renatka Lokosová mi dodala sílu a chuť do dalšího života v momentě kdy jsem byla na dně.
Paní Lokosová prodávala můj byt a vyřešila vše okolo koupi domu. Na vše jsem se mohl spolehnout a veškeré problémy které se vyskytly paní Lokosová vyřešila k mé plné spokojenosti. Mohu jen doporučit.
Se službami realitní kanceláře Falcon Reality jsem velmi spokojen. Přístup paní makléřky Renáty Lokosové je velmi vstřícné a příjemné. Mohu jen doporučit.
Paní Lokosová je obětavá a spolehlivá. Má dokonalý přehled v daném oboru a umí i poradit v dalších technických věcech, které spolu s prodejem nemovitostí souvisí. Já i má rodina byla s jejími služby a osobitém přístupu velice spokojená.
Oceňuji rychlou a srozumitelnou komunikaci, pečlivost a osobní zájem Ing. Lokosové, která prodávala náš byt. I přes velkou vzdálenost mezi naším bydlištěm a Havířovem všechno fungovalo, obchod se uskutečnil bez nejmenších problémů, nezklamala naši důvěru. Udělala ještě spoustu práce navíc, velice nám pomohla. Mohu vřele doporučit.
Děkuji Falcon reality, p. ing. Lokosové za vstřícné, rychlé, milé a profesionální jednání při prodeji bytu. Realitní kancelář doporučuji, vše proběhlo korektně a podle předchozí dohody. Petra Ševečková
Se službami realitní kanceláře Falcon Reality jsem velmi spokojen. Přístup paní makléřky Renáty Lokosové je velmi vstřícné a příjemné. Mohu jen doporučit.
Makléřka Renáta Lokosová zastupovala majitele bytu, o který jsem měl zájem. Byl jsem velmi mile překvapen celým průběhem koupě od samotné prohlídky přes vyjednávání o podmínkách, smlouvách a dalších dokumentech až po předání bytu. Makléřka zajistila velmi precizně zpracovanou Smlouvu o budoucí kupní smlouvě a Kupní smlouvu. Zpracovala řadu dalších potřebných dokumentů např. Vklady pro KÚ, Předávací protokol včetně fotodokumentace stavu měřidel a připravila Daňové přiznání o nabytí nemovitosti. Postarala se také o fyzické podání návrhu na vklad na KÚ, postupovala aktivně při zajišťování ověřených podpisů smluv. Komunikace byla plynulá, rychlá a přesná s využíváním telefonu a emailu. Dostával jsem veškerou dokumentaci také v elektronické podobě. Makléřka byla důsledná a rozuměla všem potřebným záležitostem kolem prodeje a hypotečního úvěru, předvedla profesionální výkon.
Jako dva staří manželé, kteří prodávali družstevní byt, jsme oslovili Falcon reality a paní Lokosovou a dobře jsme udělali. Nemohli jsme si služby paní Lokosové vynachválit! Byla velmi milá, vstřícná, vždy ochotná pomoct. Ocenili jsme její lidský přístup a čestné a férové jednání a vyřízení veškeré dokumentace a formalit. Vřele všem doporučujeme!
U paní Lokosové oceňujeme profesionální jednání, vstřícnost,spolehlivost. Několikrát jsme potřebovali její služby a vždy jsme byli spokojeni. Můžeme jen doporučit.
Velice dobrá spolupráce. Paní Lokosová je opravdu profesionální člověk, který pomůže a hlavně kdykoliv poradí. Oceňujeme tento přístup - realitní kancelář můžeme vřele doporučit.
Všem doporučujeme služby paní Lokosové. Milé, obětavé, vstřícné ale hlavně profesionální jednání a kvalitní nadstandardní péče o své svěřence. Chtěli jsme dát více hvězdiček ale bohužel to nejde. Moc děkujeme za vše co pro nás udělala a dělá i nadále.
Při koupi bytu jsme využili služeb Falcon-reality (p. Lokosové). Její profesionální přístup, orientace v problematice, ochota a vstřícnost, nás přesvědčila, že je profesionál ve své profesi. Tímto bychom chtěli poděkovat a všem budoucím klientům doporučit služby p. Lokosové.
Velice doporučujeme! Paní Lokosová je zkušená makléřka s profesionálním přístupem. Kupovali jsme s její pomocí byt v roce 2007 a nyní jsme jejích služeb znovu využili při prodeji bytu. Paní Lokosová má přehled, dokáže poradit i nad rámec svých povinností a člověk se na ni může opravdu spolehnout. Máme možnost porovnávat s ostatními realitními makléři, protože jsme pár let vybírali dům, ale zkušeného a rozumného makléře, aby dnes člověk opravdu pohledal. :-)
Profesionální, ale také lidský přístup u paní makléřky Lokosové Renáty při koupi bytu. Rychlé a korektní jednání, doporučuji.
Profesionální přístup, rychlé jednání a bezproblémová komunikace.
Zahradník: Proces kúpy prebehol korektne a bez zbytočných prieťahov. Prístup makléra p. Lokosovej bol flexibilný a plne profesionálny.Veľmi príjemná komunkáciu. Ich služby vrele odporúčam aj ostatným kupujúcim či predávajúcim klientom.
Se službami realitní kanceláře Falcon Reality jsem já i má rodina velmi spokojen. Doufám, že budu i v budoucnu. Vstřícné, rychlé a osobní jednání paní majitelky bylo vstřícné a úžasné. Na telefonní dotaz Vám odpoví kdykoli. Můžu vřele doporučit všem. Tato skoro rodinná firma navrací dobré jméno do realitního byznysu.
Paní Lokosová je skvělá makléřka. V roce 2017 se jí podařilo velice rychle prodat mé dva byty, v což jsem při přeplněnosti trhu ani nedoufala. Veškeré formality za mě vyřídila a vše proběhlo rychle a k mé naprosté spokojenosti. Mohu jen doporučit.
Dobrý den,tuto realitní agenturu vřele doporučuji. Jmenovitě paní Lokosová je velmi příjemná dáma, jednání na jedničku, rychlost taktéž. Prodal jsem dvě bytové jednotky u této společnosti a v podstatě jsem zinkasoval jen peníze.Absolutně o nic jsem se nemusel starat.Služby a servis vynikající, S pozdravem Neuwirt

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů