Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


1+1 Karolíny Světlé

 

INVESTIČNÍ NEMOVITOST

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte investiční příležitost? Nebo své první bydlení?

Družstevní byt 1+1 na ulici Karolíny Světlé je Vašim řešením. Jedinečná lokalita se skvělou dostupností veškeré infrastruktury. V pěší vzdálenosti MHD, zastávky na meziměstské autobusy, Kaufland, Lidl. Přitom dům je umístěn v klidu a zeleni. Pouze jednosměrná přístupová komunikace. Okna orientovaná do zeleně s orientací na jihozápad (odpolední sluníčko).

Byt má 36m2 je umístěn v druhém nadzemním podlaží s výtahem stojícím na patře. Měsíční náklady jsou pouze 1611,-Kč. Byt je v původním stavu, čistý s novou sanitou.

K bytu náleží sklepní kóje.

Byt je k dispozici ihned.

 

KUPNÍ CENA 1.300.000,-Kč

 

DISPOZICE

dispozice

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF