Jsme moc rádi, že prodej (teď už) našeho pozemku zprostředkovala právě paní Lokosová. Byla to pro nás první zkušenost s kupováním nemovitosti a nebyli jsme si moc jistí tím, co vše to obnáší. Paní Lokosová nám vše velmi ochotně a s velkou trpělivostí vysvětlila. V dnešní složité době Covidové nám vyšla maximálně vstříc a troufám si říct, že pro nás udělala více, než bychom byli vůbec doufali. Ať už nákup, nebo prodej, Falcon Reality a paní Lokosovou můžeme pouze doporučit.
Falcon Reality a p. Lokosovou všem doporučuji. Zprostředkovaní prodeje mého bytu bylo velmi rychlé a bezproblémové. Ochotně mi vše vysvětlila a připravila všechny podklady nutné pro prodej bytu. Děkuji za spolupráci.
Služby a spolupráce s p.Lokosovou velmi doporučuji. Také jsem na p.Lokosovou dostala doporučení a vůbec nelituji. Pomohla mi s prodejem bytu, milé a vstřícné jednání, profesionální přístup. Krásně nafocené fotky, vše co bylo třeba vysvětleno a i když nebylo třeba, tak popovídáno. Určitě budu dál doporučovat služby p.Lokosové.
Paní Lokosová nám zprostředkovávala nákup bytu a musíme touto cestou i s manželkou moc poděkovat. Je málo lidí s takovým tahem na branku. Jakákoliv komplikace byla takřka okamžitě řešena a i když se v průběhu vyskytly překážky, paní Lokosová vše rychle a s přehledem vyřídila. Určitě doporučujeme.
„Paní Lokosová byla absolutně skvělá a profesionální. Všechno se dalo vyřešit v podstatě ihned. Komunikuje s klienty okamžitě jak po telefonu, tak po mailu. Se vším mi poradila a ve všem mi vyšla vstříc. Dala mi tip i na pána, který dělá podlahy. Všechno bylo skoro za měsíc vyřešeno a já jsem za tuto spolupráci opravdu vděčná. A koupi bytu to zdaleka neskončilo, slíbila ,že kdykoliv budu cokoliv potřebovat, budeme v kontaktu a pomůže. Vynikající člověk a skvělá makléřka! Doporučila bych každému”
Netušil jsem, že v dnešní uspěchané době, lze najít realitku, které nejde jen o co největší finanční zisk. Byl jsem velmi překvapen lidským, jednoduchým přístupem, který je každému srozumitelný, a to bez toho, aby musel mít diplom z vysoké školy. Přesto, že to byla pro mne neznáma firma, měl jsem po pár jednáních dojem, že jednám s někým z mé rodiny. Vím, že si po přečtení říkáte, že se jedná o domluvené hodnocení. Že tomu tak není, se můžete jednoduše přesvědčit tím, že zkusíte spolupráci s touto realitní kanceláři. Uvidíte, že je vše pravda a vaše hodnocení bude vypadat ještě více podezřelé. Upřímně děkuji paní Renátě Lokosové, za odvedenou profesionální práci. Střalka Miroslav
„Velmi doporučujeme služby paní makléřky Ing. Renáty Lokosové. Pomohla nám při prodeji bytu a zároveň při koupi jiného bytu. Každý krok s námi pečlivě a v klidu rozebrala. Má velký přehled v této oblasti, dokáže zajistit veškerý právní servis včetně bezpečných převodů financí. Je velmi ochotná a vstřícná. Pružně reagovala na všechny naše dotazy. S jakoukoliv vzniklou situací si věděla rady. Je vidět, že je ve svém oboru opravdu profesionálka. Jsme moc rádi, že jsme využili právě jejích služeb!”
Po výběru ze čtyř realitních kanceláří jsme pro prodej našeho rodinného domku zvolili P. Renátu Lokosovou z Falcon Reality Havířov Získala si naší důvěru velice profesionálním přístupem, velmi širokými znalostmi v oboru realit a skvělým osobním přístupem. Neváhala kdykoliv přijet a zodpovědět veškeré Naše otázky. Provedla Nás celým prodejem od prvotních informací ,přes bezchybnou foto-video a 3D prezentací domu, prodej domu, notářskou a právní pomocí až po podpisy smluv a přepisu na katastru. I po té byla prostředníkem mezi původními a novými majiteli. Její služby jsou na velmi profesionální úrovni. Vybrali jsme správně. Můžeme jen doporučit. Renáta a Václav Čurdovi
„Realitné služby pani Lokosovej prečkali naše očakávania a boli jedným slovom skvelé. Od prvej schôdzky šlo o profesionálne, korektné jedenanie na vysokej úrovni. Počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti nebol jediný okamih, kedy by sme neboli s realitnými službami spokojní. Dostalo sa nám komplexných informácií o nehnuteľnosti. Boli nám zodpovedané všetky naše dotazy. O celom procese kúpy sme boli podrobne informovaní. Každá situácia, ktorá vyvstala, bola riešená promtne a perfektne. ODPORÚČAME.”
Velmi příjemné a rychlé jednání, všechny dokumenty připraveny hned na první schůzce.
Dobrý den, nevidím jediný, byť zanedbatelný, důvod, proč neudělit max. počet hvězd. Paní Lokosová byla po celou dobu vyřizování prodeje bytu velmi ochotná, profesionální, kreativní a spolehlivá. Způsob, jakým nabízený byt prezentovala na netu přispěl k jeho zviditelnění a rychlému prodeji k mé plné spokojenosti.
Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti, které jsem získal při nákupu bytu v Havířově. Sháněl jsem družstevní byt 3+1 a jeden jediný nabízela realitní kancelář Reality FALCON s.r.o. Zavolal jsem paní makléřce Ing. Lokosové a domluvil si s ní schůzku. Paní makléřka měla připravené veškeré dokumenty a podrobně mi vysvětlila jak bude celý proces koupě bytu probíhat a na co si mám dávat pozor při podpisu smluv a dalších dokumentů. Celý nákup bytu proběhl cca během třech týdnů, některé nejasnosti jsme doladili přes telefon nebo osobně. Paní makléřka byla velmi ochotná a pomohla mi taky s vyřízením smluv s bytovým družstvem. V dohodnutý čas došlo k předávce bytu s bývalým majitelem, byt byl vyklizený a připravený tak, jak jsme se dohodli. Recenze nepíšu, ale v tomto případě udělám výjimku. Paní Ing. Lokosová odvedla skvělou práci, je zřejmé, že se snaží pro své klienty udělat maximum. Kdykoli budu potřebovat služby s koupí, prodejem, oceněním nemovitostí, ověřením podpisů atd., tak se rád na paní Ing. Lokosovou znovu obrátím. S pozdravem spokojený klient Reality FALCON s.r.o.
rychlost, profesionalita
Velmi doporučuji! Ve srovnání s makléři, se kterými jsem měl kontakt v Praze, byl přístup ke klientovi o mnohem lepší. Především čestnost a ochota pomoci.”
Pečlivost, preciznost, připravenost a vynikající služby, takto shrnu spolupráci s paní Lokosovou, která mi zprostředkovala nákup nemovitosti a zároveň našla vhodného nájemce do podnájmu, kterého pečlivě vybrala podle mojich kritérií.
Jsem velmi rád, že byt, který jsme si vybrali, měla v nabídce právě RK Falcon Reality. Čekalo nás velmi příjemné jednání. Paní makléřka Renáta Lokosová nás podrobně seznámila se stavem bytu po faktické i právní stránce. Celý obchod proběhl rychle a bez problémů. Paní makléřka spolupracuje se spolehlivou advokátní i notářskou kanceláří. Podle mých zkušeností patří paní makléřka Lokosová k nejlepším makléřkám v České republice. Ing. Ivan Vojtek BA (Hons), Havířov, červenec 2020.
Jsem max. spokojená s komunikací, servisem a vším okolo prodeje. Po svých předchozích zkušenostech jsem už žádnou velkou realitku nechtěla, spíš nějakou malou a to se mi mnohonásobně vyplatilo. Vřele doporučuji.
Paní Ing. Lokosovou a realitní kancelář Falcon Reality mohu vřele doporučit. Rychlé a profesionální jednání.Byli jsme nad míru spokojení.
Prostřednictvím Falcon Reality a Ing.Lokosové jsme prodávali už druhou nemovitost. Opět jsme byli nadmíru spokojeni. Opravdu profesionálka na svém místě.
VELICE DOPORUČUJI TUTO REALITNÍ KANCELÁŘ,KLADNÝ PŘÍSTUP A HLAVNĚ PROFESIONALITA
Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Lokosové za profesionální i lidský přístup. Komunikace vždy probíhala na vysoké úrovni, s obrovským nasazením paní makléřky. Oceňujeme a děkujeme za zařízení záležitostí nad rámec smlouvy i povinností. Díky profesionálnímu, fundovanému přístupu je spokojenost na straně nájemce i pronajímatele. Doufám a předpokládám, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Za všechny ještě jednou moc děkuji! L. Šírová
Paní Ing.Renátu Lokosovou mohu vřele doporučit všem,kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost.Profesionální přístup,rychlé jednání,vstřícnost a výborná komunikace.S průběhem prodeje jsme byli ihned informováni telefonicky nebo emailem.Velmi bych jí tím chtěla poděkovat za profesionální a lidský přístup. Děkuji Zupková
Paní Ing. Lokosovou a realitní kancelář FALCON REALITY můžu vřele doporučit. Při prodeji rodinného domu za nás vše vyřídila. Byli jsme průběžně informováni o stavu prodeje. Vše proběhlo v termínech a v pořádku. Velice děkujeme.
Paní Lokosovou, realitní makléřku kanceláře FALCON REALITY mohu vřele doporučit všem, kteří si chtějí pořídit nemovitost a mají obavy z celého procesu. Paní Lokosová se mi věnovala, kdykoliv jsem potřebovala cokoliv objasnit, sešla se se mnou, krok po kroku mne informovala o tom, v jaké fázi je koupě nemovitosti a spoustu činností prováděla také navíc. Byla jsem maximálně spokojená s její prací a pokud budu v budoucnu potřebovat radu realitního makléře, vím, na koho se obrátit. Velice děkuji.
Paní Lokosová byla velmi ochotná splnit naše požadavky při koupi bytu. Po nedobrých zkušenostech jsme našli makléřku, která dodržela své slovo. Děkujeme Sehnalová a Kampf.
S pomocí paní Lokosové jsem kupoval byt na vzdálenost 350 km a ještě jsme s ní komunikovali dva až tři, neměla to jednoduché, ale všichni jsme z ní byli nadšení. Od začátku profesionální přístup počínaje perfektní znalostí nemovitosti. Skvělá komunikace, velmi příjemné vystupování se spoustou doporučení opět díky znalosti nemovitosti a situace. Můžu všem jen doporučit
Realitní kancelář Falcon reality můžu vřele doporučit. Z prodeje bytu jsme měli strach, ale díky paní Ing. Renátě Lokosové proběhlo vše v naprostém pořádku, rychle, seriozně. Za její profesionální přístup a skvěle odvedenou práci jí moc děkujeme. Marchevkovi
V klidu, v termínech, vše proběhlo podle dohody. Mohu doporučit.
Nekupovali jsme první nemovitost a tak bychom chtěli ocenit a vyzvednout klidné a odborné jednání paní Lokosové. Velmi bychom jí chtěli poděkovat za vstřícné a milé jednání. Včasné termíny a pomoc při veškerém jednání s dalšími úřady.
Chtěl bych velmi poděkovat Ing. Lokosové za realitní služby při prodeji mého bytu. Vše proběhlo naprosto rychle a perfektně. Ing Lokosová je opravdový profesionál a mohu její služby jen a jen doporučit. V případě, že budu do budoucna potřebovat využít služeb realitní kanceláře, vím na koho se obrátit. Ještě jednou děkuji. Štefaník
“Není nic, co bych mohl paní Lokosové vytknout. Naše společnost koupila prostřednictvím Falcon reality rekreační chatu. Vše proběhlo dle dohody, termíny schůzek přesně v dohodnutých termínech a naše připomínky ke kupní smlouvě byly do druhého dne zapracovány. Po předání nemovitosti jsme obdrželi i vypracované daňové přiznání (a veškerou ostatní dokumentaci taktéž) - stačí jen odeslat. Mohu jen doporučit! Jan Křístek, Bonap-ICCZ s.r.o.”
“Paní makléřku Ing. Renatu Lokosovou a celou kancelář FALCON REALITY mohu vřele doporučit. Kupovali jsme přes ní rekreační chatu a mohu říct, že s ní byla radost spolupracovat. Její přístup byl velice profesionální a zároveň přátelský a lidský. Hned při první schůzce získala naší plnou důvěru. Celá koupě od první prohlídky nemovitosti až po vyřizování veškerých papírů a samotné předání klíčů měla hladký průběh. Velice děkujeme, manželé Nováčkovi.”
Můžeme doporučit realitní kancelář Falcon reality, jmenovitě paní Ing. Renátu Lokosovou, která nám ochotně vysvětlila celý postup jednání v naší věci, taktně rozptýlila naše obavy a s vysokou profesionalitou vše vyřídila k naší spokojenosti. Děkujeme. Manželé Kučerovi
Profesionalita,komunikace,lidský přístup, vstřícnost jsou hlavní atributy paní Lokosové. Děkuji za vše, vřele doporučuji využití služeb paní Lokosové a přeji hodně úspěchů a dalších klientů.
Velmi oceňuji profesionální přístup Ing. Lokosové, osobní nasazení, péči o klienta, srozumitelnost a především si myslím, že je to člověk na svém místě, jakých je v této profesi málo. Velmi si její práce vážím.
Děkuji paní Ing. Lokosové za profesionální přístup, radu a pomoc v každé situaci. Jednání a komunikace byla na vysoké úrovni, rychlá a vždy ke spokojenosti všech stran. Proces koupě bytu proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla precizně připravena. Děkuji.
Oceňuji profesionální přístup Ing. Renáty Lokosové ke svým klientům i nad rámec svých povinností.
Přístup paní Lokosové je skvělý, tak pracuje profesionál ve svém oboru, mohu jen doporučit.
“Byla jsem velice spokojena s prací Ing.Lokosové. Velmi si vážím jejího vstřícného přístupu, komplexních služeb a profesionální práce. Určitě doporučuji.”
Paní Ing. Lokosová je profesionálka ve svém oboru a budu ji doporučovat každému.
Profesionální jednání, přehled, nabídne možnosti řešení. Mohu jen doporučit.
Profesionální jednání, vše bez problému, mohu doporučit.
Vřelé díky za skvělou, profesionální a rychlou práci paní Lokosové. Zvláště dík za neskutečně lidský přístup. S klidným srdcem mohu říci že paní Renatka Lokosová mi dodala sílu a chuť do dalšího života v momentě kdy jsem byla na dně.
Paní Lokosová prodávala můj byt a vyřešila vše okolo koupi domu. Na vše jsem se mohl spolehnout a veškeré problémy které se vyskytly paní Lokosová vyřešila k mé plné spokojenosti. Mohu jen doporučit.
Se službami realitní kanceláře Falcon Reality jsem velmi spokojen. Přístup paní makléřky Renáty Lokosové je velmi vstřícné a příjemné. Mohu jen doporučit.
Paní Lokosová je obětavá a spolehlivá. Má dokonalý přehled v daném oboru a umí i poradit v dalších technických věcech, které spolu s prodejem nemovitostí souvisí. Já i má rodina byla s jejími služby a osobitém přístupu velice spokojená.
Oceňuji rychlou a srozumitelnou komunikaci, pečlivost a osobní zájem Ing. Lokosové, která prodávala náš byt. I přes velkou vzdálenost mezi naším bydlištěm a Havířovem všechno fungovalo, obchod se uskutečnil bez nejmenších problémů, nezklamala naši důvěru. Udělala ještě spoustu práce navíc, velice nám pomohla. Mohu vřele doporučit.
Děkuji Falcon reality, p. ing. Lokosové za vstřícné, rychlé, milé a profesionální jednání při prodeji bytu. Realitní kancelář doporučuji, vše proběhlo korektně a podle předchozí dohody. Petra Ševečková
Se službami realitní kanceláře Falcon Reality jsem velmi spokojen. Přístup paní makléřky Renáty Lokosové je velmi vstřícné a příjemné. Mohu jen doporučit.
Makléřka Renáta Lokosová zastupovala majitele bytu, o který jsem měl zájem. Byl jsem velmi mile překvapen celým průběhem koupě od samotné prohlídky přes vyjednávání o podmínkách, smlouvách a dalších dokumentech až po předání bytu. Makléřka zajistila velmi precizně zpracovanou Smlouvu o budoucí kupní smlouvě a Kupní smlouvu. Zpracovala řadu dalších potřebných dokumentů např. Vklady pro KÚ, Předávací protokol včetně fotodokumentace stavu měřidel a připravila Daňové přiznání o nabytí nemovitosti. Postarala se také o fyzické podání návrhu na vklad na KÚ, postupovala aktivně při zajišťování ověřených podpisů smluv. Komunikace byla plynulá, rychlá a přesná s využíváním telefonu a emailu. Dostával jsem veškerou dokumentaci také v elektronické podobě. Makléřka byla důsledná a rozuměla všem potřebným záležitostem kolem prodeje a hypotečního úvěru, předvedla profesionální výkon.
Jako dva staří manželé, kteří prodávali družstevní byt, jsme oslovili Falcon reality a paní Lokosovou a dobře jsme udělali. Nemohli jsme si služby paní Lokosové vynachválit! Byla velmi milá, vstřícná, vždy ochotná pomoct. Ocenili jsme její lidský přístup a čestné a férové jednání a vyřízení veškeré dokumentace a formalit. Vřele všem doporučujeme!
U paní Lokosové oceňujeme profesionální jednání, vstřícnost,spolehlivost. Několikrát jsme potřebovali její služby a vždy jsme byli spokojeni. Můžeme jen doporučit.
Velice dobrá spolupráce. Paní Lokosová je opravdu profesionální člověk, který pomůže a hlavně kdykoliv poradí. Oceňujeme tento přístup - realitní kancelář můžeme vřele doporučit.
Všem doporučujeme služby paní Lokosové. Milé, obětavé, vstřícné ale hlavně profesionální jednání a kvalitní nadstandardní péče o své svěřence. Chtěli jsme dát více hvězdiček ale bohužel to nejde. Moc děkujeme za vše co pro nás udělala a dělá i nadále.
Při koupi bytu jsme využili služeb Falcon-reality (p. Lokosové). Její profesionální přístup, orientace v problematice, ochota a vstřícnost, nás přesvědčila, že je profesionál ve své profesi. Tímto bychom chtěli poděkovat a všem budoucím klientům doporučit služby p. Lokosové.
Velice doporučujeme! Paní Lokosová je zkušená makléřka s profesionálním přístupem. Kupovali jsme s její pomocí byt v roce 2007 a nyní jsme jejích služeb znovu využili při prodeji bytu. Paní Lokosová má přehled, dokáže poradit i nad rámec svých povinností a člověk se na ni může opravdu spolehnout. Máme možnost porovnávat s ostatními realitními makléři, protože jsme pár let vybírali dům, ale zkušeného a rozumného makléře, aby dnes člověk opravdu pohledal. :-)
Profesionální, ale také lidský přístup u paní makléřky Lokosové Renáty při koupi bytu. Rychlé a korektní jednání, doporučuji.
Profesionální přístup, rychlé jednání a bezproblémová komunikace.
Zahradník: Proces kúpy prebehol korektne a bez zbytočných prieťahov. Prístup makléra p. Lokosovej bol flexibilný a plne profesionálny.Veľmi príjemná komunkáciu. Ich služby vrele odporúčam aj ostatným kupujúcim či predávajúcim klientom.
Se službami realitní kanceláře Falcon Reality jsem já i má rodina velmi spokojen. Doufám, že budu i v budoucnu. Vstřícné, rychlé a osobní jednání paní majitelky bylo vstřícné a úžasné. Na telefonní dotaz Vám odpoví kdykoli. Můžu vřele doporučit všem. Tato skoro rodinná firma navrací dobré jméno do realitního byznysu.
Paní Lokosová je skvělá makléřka. V roce 2017 se jí podařilo velice rychle prodat mé dva byty, v což jsem při přeplněnosti trhu ani nedoufala. Veškeré formality za mě vyřídila a vše proběhlo rychle a k mé naprosté spokojenosti. Mohu jen doporučit.
Dobrý den,tuto realitní agenturu vřele doporučuji. Jmenovitě paní Lokosová je velmi příjemná dáma, jednání na jedničku, rychlost taktéž. Prodal jsem dvě bytové jednotky u této společnosti a v podstatě jsem zinkasoval jen peníze.Absolutně o nic jsem se nemusel starat.Služby a servis vynikající, S pozdravem Neuwirt

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení