Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


1+1 v Havířově Podlesí

 

skvělá investiční příležitost

Popis nemovitosti

Zvažujete vlastní bydlení, nebo investiční příležitost? Mám pro Vás jedinečnou nabídku družstevního bytu 1+1 s velkou lodžií v nejlukrativnější části města Havířova v Podlesí. Dům má bezbariérový vstup. Byt se nachází v devátém podlaží se dvěma výtahy s úžasným výhledem do okolí. Vcházíme do předsíně s vestavěnou skříní. Koupelna je vybavena sprchovacím koutem a propojena s toaletou. Kuchyně je přístupná přes pokoj a je vybavena kuchyňskou linkou. Pokoj je čtvercový s parketami a vstupem na lodžii rozprostírající se přes celý byt, kde můžete trávit příjemné chvíle svého odpočinku. V dnešní době úspor energií oceníte, to že je byt velmi teplý s plastovými okny orientovanými na jihozápad. Celý dům je po celkové rekonstrukci, zateplení, vstupy, schránky, výtahy apod.

Nízké měsíční náklady jsou pouze jednou z priorit tohoto bytu. Dále je to skvělá občanská vybavenost a dostupnost veškeré infrastruktury a aktivit. Lesopark s možností úžasných procházek vedoucích až k Těrlické přehradě je jen kousíček od domu, cyklostezky, zimní stadion vše je Vám hned po ruce. Veškeré autobusové spojení ať MHD nebo meziměstská doprava je doslova u domu. Nákupní středisko Kaufland, Lidl a jiné jsou k dispozici sedm dní v týdnu pár metrů od domu.

Měsíční náklady 2345,-Kč

celková výměra bytu 26,74 + lodžie 5,8 + sklep 1,6

 Pokud Vás tato nabídka oslovila napište mi nebo mi přímo zavolejte a domluvte si prohlídku.

KUPNÍ CENA 999.000,-Kč

3D scan

Fotogalerie

DISPOZICE

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář