Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 Havířov Karvinská

 

Hledáte startovací bydlení?

 

Nebo byt na investici?

 

více informací

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnou byt 2+1 v osobním vlastnictví v jedné z nejžádanější lokalit v Havířově Městě na ulici Karvinské. Byt se nachází v nízké třípatrové zástavbě a je umístěn v ideálním prvním patře (druhém podlaží). Díky orientaci oken na jižní stranu je byt krásně prosvětlen. Pokoje jsou se samostatnými vstupy, koupelna je částečně zděná. Byt je v původním udržovaném stavu.

 

Bytový dům je po celkové revitalizaci (zateplení, plastová okna, vstupy, schránky, rozvody vody a odpadu v plastu), což zajišťuje nejen příjemný a líbivý vzhled domu ale i komfortní a moderní bydlení. Náklady na revitalizaci byly nyní kompletně splaceny a od 1.12.2023 se vyplacení promítne do měsíčních nákladů na byt (2.623, -Kč).

 

KUPNÍ CENA 1.450.000, -Kč

 

3D PROHLÍDKA

DISPOZICE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF