Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 HAVÍŘOV KONZUMNÍ

Hledáte své první bydlení,

či investiční nemovitost?

tento byt je přímo pro Vás

 

více informaví níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout družstevní byt 2+1 v Havířově na ulici Konzumní. Je to krásné a klidné místo se skvělou dostupností veškeré infrastruktury. Bydlení Vám zpříjemní dostatek parkování, MHD je v blízkosti a přímo u domu je několik dětských hřišť, základní i mateřská škola, do obchodu to máte jen pár kroků a za rohem se nachází zdravotní středisko. K domu vede pouze jednosměrná ulice, to znamená žádný smog a hluk z aut. Pro chvíle odpočinku také nemusíte daleko, lesopark, tenisové kurty, krytý bazén, cyklostezka, hospůdka i bar jsou v docházkové vzdálenosti.

Byt má výměru 43,48 m2 a nachází se ve čtvrtém patře pětipatrového domu s výtahem stojícím na patře. Samotný byt je velmi čistý a udržovaný, je možné se ihned nastěhovat bez nutnosti dalších úprav. Kuchyňská linka je zánovní rohová se zabudovanými spotřebiči a nechybí i praktická spíž. Do každého z pokojů je samostatný vstup. Koupelna s WC jsou částečně propojeny. K bytu náleží jedna sklepní kóje a v mezipatře zděný úložný prostor vždy pro tři byty na patře. Sklepy i chodba jsou skvěle zabezpečeny kamerovým systémem a výtah sjíždí až do sklepních prostorů. 

Bytový dům je po celkové rekonstrukci. Tepelnou pohodu Vám především zajistí zateplení a platová okna se sítěmi proti hmyzu orientovaná na východní stranu.

Byt je k dispozici ihned.

 

celková výše doplatku anuity 10.000,-Kč (zahrnuto v měsíčních platbách SBD)

celková výše doplatku revitalizace 110.000,-Kč (zahrnuto v měsíčních platbách SBD)

měsíční náklady: 3.775,-Kč včetně fondu oprav

 

KUPNÍ CENA 750.000,-Kč

 

V tomto bytě naleznete klid, pohodu i místo na odpočinek, a hlavně svůj nový domov.

Ideální financování koupě tohoto bytu, Vám ráda zajistím s nejvyšší péčí a odborností s naší profesionální finanční poradkyní.

Zavolejte mi, a domluvte si prohlídku co nejdříve.

DISPOZICE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

3D SCAN

3D SCAN ZDE 3d_scan

 

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF