Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 Kosmonautů Havířov

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte byt se skvělou občanskou dostupností? Máte rádi klid a překrásné výhledy? Tento byt by mohlo být to pravé pro Vás.

Nyní nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s balkónem a orientací na jižní stranu, který má celkovou výměru 49,06 m2 + balkón + sklepní kóje. Velkou předností tohoto bytu je umístění v sedmém nejvyšším patře s bezbariérovým přístupem, výtahem stojícím na patře. Bonusem je úžasný výhled na panoramata Beskyd.

Družstevní byt se nachází na strategickém místě Havířova Podlesí. Doslova před domem je nákupní středisko se zajištěním všech základních služeb a obchodů a to především pošty, potravin, sportovních potřeb, elektra i domácích potřeb. V blízkosti domu se nachází zdravotní středisko, kulturní dům, hospůdky, autobusové zastávky jak MHD tak meziměstské autobusové dopravy (skvělé spojení do Ostravy, Karviné, Frýdku Místku a Českého Těšína).

 

Zaujala Vás tato nabídka? Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky.

 

KUPNÍ CENA 1.290.000,-Kč

DISPOZICE

dispozice

3D PROHLÍDKA

3d_scan

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

mesicni_poplatky

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF