Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 s garáží v Havířově Podlesí

Skvělá investice nebo startovací byt pro mladé

 

více informací níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout byt 2+1 v osobním vlastnictví s lodžií v Havířově Podlesí na ulici Okrajové. Celková velikost bytu je 48,26 m2, lodžie 3,36 m2 a zděný sklep 4,10 m2. Byt je v původním udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci. Předností je zděné jádro. Nachází se ve třetím patře ze tří pater bez výtahu s nádherným výhledem na okolí a Beskydy. Dům je po kompletní rekonstrukci (zateplení, plastová okna, vstupy, schránky, střecha). Předností tohoto bytu je skvělá lokalita s veškerou dostupností infrastruktury, kdy v bezprostřední blízkosti je nákupní i zdravotní středisko, knihovna, MHD před domem a zároveň spousta zeleně a možnost krásných procházek v blízkém lesoparku. Revitalizace i anuita jsou již splaceny, a proto jsou zde velmi nízké náklady na bydlení a to 2260,-Kč.  Každodenní problém s parkováním zde neřešíte, jelikož hlavní předností tohoto bytu je řadová garáž nacházející se přímo naproti bytového domu.  Tento byt je ideálním startovacím bydlením pro mladé, nebo jako skvělá investice k pronájmu.

Tato jedinečná nabídka čeká právě na Vás, neváhejte mě kontaktovat a domluvte si brzy prohlídku.

 

Kupní cena 1.970.000,-Kč

 

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

predpis_poplatku

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF