Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 S VELKOU LODŽIÍ V HAVÍŘOVĚ PODLESÍ

 

Pokud je Vaší prioritou místo v klidné a žádané lokalitě,

tak toto je nabídka pro Vás.

 

více informací níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout družstevní byt 2+1 o velikosti 55,22 m2 s velkou zasklenou lodžií. Jedná se o vrchní byt v třípatrovém domě. Dům nedisponuje výtahem. Výhled z ložnice směřuje na severní stranu ale ten ideální výhled naleznete z lodžie a kuchyně. Okna míří na východ do lesoparku a celé dopoledne si můžete užívat paprsky slunce. Byt má velkou, čtvercovou předsíň a z ní je do každé místnosti samostatný vstup.

Byt je celkově v původním udržovaném stavu. Dům je po celkové revitalizaci – zateplení, plastová okna, vstupy, schránky, střecha. Zůstatek revitalizace celkem činí 59.665,-Kč a je splácen v měsíčních platbách určený družstvem. Anuita je již zcela splacena.

Byt se nachází v nejžádanější lokalitě Havířova Podlesí na ulici J. Gagarina. Přístup k domu je jednosměrnou ulicí, která zajišťuje dostatek parkování a minimální automobilový provoz. Okolí domu je plné zeleně s možností procházek do lesoparku, kde naleznete možnost relaxace, ale i aktivního odpočinku. Při aktivním odpočinku uečitě oceníte přímou dostupnost cyklostezky. Kousek je to také na Těrlickou přehradu. V docházkové vzdálenosti se nachází MHD, obchody, umělecká škola, mateřská i základní škola.

 

 

KUPNÍ CENA 1.750.000,-Kč

 

Pokud se Vám nabídka líbí neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Nejlepší možnost financování Vám zajistí naše finanční poradkyně přímo na míru

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF