Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 TŘÍDY TĚREŠKOVOVÉ KARVINÁ

Popis nemovitosti

Byt v úžasné lokalitě s výtahem, lodžií a skvělou dostupností veškeré infrastruktury.

Toto je nabídka družstevního bytu 2+1 v Karviné na ulici Třídy Těreškovové. Tento byt se nachází v třetím patře čtyřpatrového opraveného domu s výtahem. Okna bytu jsou na dvě světové strany a lodžije je s orientací na jihovýchod.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí, kdy mězi zásadní patří vyzděná koupelna, nové rozvody elektřiny, rohová kuchyňská linka s vestavěnou lednicí, myčkou, elektrickou troubou, varnou ceskou a digestoří. V koupelně je sprchovací kout a prostor na pračku.

Velkou předností tohoto domu je lokalita. V blízkosti domu se nachází vyhlášené lázně Darkov, MHD, zdravotní i nákupní středisko, základní i umělecká škola, bazén a dostatek parkování. Samotný dům má oplocenou předzahrádku, což zajisťuje dostatek soukromí.

měsíční poplatky družstvu 4.446,-Kč

Energetická náročnost domu "C"

Kupní cena 1.600.000,-Kč

Fotogalerie

DISPOZICE

dispzice

3D PROHLÍDKA

3d

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF