Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 v centru Ostravy

více informací níže

 

Popis nemovitosti

Toužíte po bydlení v centru Ostravy?

Zároveň byste rádi klidné místo a zeleň u domu?

Nechcete žádné kompromisy?

Tento byt je přímo pro Vás. Zařízený byt 2+1 v centru Ostravy na ulici Jirské se nachází ve slepé ulici obklopen zelení. Zde najdete klid a zároveň skvělou dostupnost kompletní infrastruktury v docházkové vzdálenosti a všechny benefity centra města (obchody, nákupní centra, MHD, koupaliště, park, kina, restaurace, mateřská, základní, střední i vysoká škola). Skvělé napojení na D1.

Samotný byt se nachází v prvním patře (druhém podlaží) nízké třípatrové zástavby. Dům je po celkové revitalizaci (zateplení, plastová okna, střecha, rozvody vody a odpad v plastu). Velkou předností bytu je orientace oken na dvě světové strany (V/Z), zděná koupelna a rozvody elektřiny v mědi. V kuchyni se nachází rohová kuchyňská linka. Komfortu bydlení přispěje také spousta úložného prostoru, v předsíni a ložnici vestavěné skříně.

Veškeré zánovní vybavení bytu, může být v případě zájmu součástí prodeje.

 

měsíční náklady 2.579,- Kč

celková velikost 55,99 m2

 

KUPNÍ CENA 1.800.000,-Kč

3D PROHLÍDKA

DISPOZICE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

SLUNEČNÍ ORIENTACE

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF