Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 HAVÍŘOV, MORAVSKÁ

HLEDÁTE SVÉ PRVNÍ BYDLENÍ

 

TATO NABÍDKA JE PRO VÁS

 

VÍCE INFORMACÍ NÍŽE

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Tento byt se nachází v krásné a klidné lokalitě Havířova Šumbarku na ulici Moravské s dostupností veškeré infrastruktury. Bydlení Vám zpříjemní pohodlné parkování, MHD je v blízkosti a přímo u domu je několik dětských hřišť, základní i mateřská škola, do obchodu to máte jen pár kroků a před domem se nachází zdravotní středisko. Pro chvíle odpočinku také nemusíte daleko, lesopark, tenisové kurty, krytý bazén, cyklostezka, hospůdka i bar jsou v docházkové vzdálenosti.

Bytový dům je po celkové rekonstrukci. Tepelnou pohodu Vám především zajistí zateplení a platová okna orientovaná na jižní stranu s překrásným výhledem na Beskydy a Lysou horu.

Samotný byt je velmi čistý a udržovaný. Je možné se ihned nastěhovat bez nutnosti dalších úprav. Kuchyňská linka je zánovní se zabudovanými spotřebiči a vsunutou pračkou. Byt má nové omítky, interiérové dveře a koberce na míru.

 

KUPNÍ CENA 980.000,-Kč

 

V tomto bytě naleznete klid, pohodu i místo na odpočinek, a hlavně svůj nový domov.

Ideální financování koupě tohoto bytu, Vám ráda zajistím s profesionální finanční poradkyní.

Zavolejte mi, a domluvte si prohlídku co nejdříve.

DISPOZICE

3D SCAN

snimek_obrazovky_2024-04-12_124506

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF