Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 ve Frýdku Místku

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Rozhodujícím parametrem bydlení je vždy místo. Byt si můžete průběžně upravovat, rekonstruovat, ale místo prostě nezměníte. 

Mám pro vás byt v podhůří Beskyd, a to ve Frýdku Místku. Čistý vzduch, skvělé občanská vybavenost, toto jsou priority bydlení v metropoli Lašského regionu. Doslova pár metrů od domu je nákupní středisko Billa, Albert a Tesco, na zastávku autobusu to nemáte také daleko a za domem je cyklostezka a základní škola se sportovním hřištěm. Ve volném čase můžete využít blízký plavecký bazén či knihovnu. 

Do Ostravy je to pouhých 16 km po dálnici a na druhou stranu do Beskyd co by kamenem dohodil. Skvělé jak vlakové, tak i autobusové spojení. A sportovní vyžití, jak v létě: turistika, kolo, lanové centru a jiné, tak v zimě lyže, běžky, a hlavně klid a okouzlující příroda.

Samotný byt je na ulici Novodvorské o velikosti 44 m2 a dispozicí 2+1 v pátém patře sedmipatrového panelového domu s výtahem stojícím na patře.

Dům je po celkové rekonstrukci (zateplení, vstupy, schránky, výtah, plastová okna). Byt je v původním stavu, připraven k rekonstrukci. 

Bydlení v tomto domě je velmi klidné, pohodové se slušnými nájemníky a jistě se tady bude krásně bydlet i Vám a naleznete zde svůj nový domov.

Vzhledem k velmi nízkým měsíčním nákladům a to 2.767,-Kč, ocení tuto nemovitost nejen přímý zájemce, ale i investor. Jelikož byt je v procesu převodu do osobního vlastnictví není problém s financováním přes hypoteční úvěr ani pronájmem.

Pokud vás tato nabídka oslovila, ráda se s vámi potkám na osobní prohlídce bytu. Volejte či pište jsem vám k dispozici.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo využít nejvýhodnější nabídku a výběr pomocí aukce.

 

KUPNÍ CENA 1.650.000,- Kč

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

 

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

mesicni_poplatky

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF