Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 HAVÍŘOV, 17. Listopadu

krásné místo plné zeleně s bezbariérovým vstupem

 

více informací níže

 

 

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout družstevní byt 3+1 v Havířově Městě na ulici 17. Listopadu o celkové velikosti 62,32 m2. Byt se nachází v překrásném místě plném zeleně, na hranici lesoparku, kde oceníte krásné procházky ať krátké do hospůdky, nebo delší až do Těrlicka. Přímo na proti domu je nákupní středisko COOP, základní škola se zaměřením na jazyky a druhá se zaměřením na hudební výchovu jsou kousíček od domu. Do centra města je to pěší chůzí 10 minut. Toto je opravdu polohou to nejlepší místo v Havířově.

Byt se nachází v domě po celkové rekonstrukci a spadá svou energetickou náročností do krásné třídy C - úsporná. proto i měsíční náklady jsou velmi nízké a to 4.301,- Kč měsíčně. Přístup do bytu je bezbariérový což zvyšuje jeho atraktivitu. Vchod domu je udržovaný čistý a do druhého patra kde se byt nachází vás vyveze krásný prostorný výtah.

Samotný byt je v původním stavu a umožňuje novým vlastníkům si jej přizpůsobit vlastním potřebám a vkusu. Všechny pokoje mají samostatný vstup a koupelna je částečně vyzděná. Orientace plastových oken je na jihovýchod a severozápad s krásným výhledem do zeleně.

Jednoznačně při výběru bytu je nejdůležitější místo a zde je opravdu to nejlepší. Budu se těšit na prohlídku s Vámi.

CELKOVÁ PLOCHA 62,32 m2

MĚSÍČNÍ NÁKLADY 4.301,- Kč

REVITALIZACE vyplacena

 

KUPNÍ CENA 1.800.000,-Kč

 

DISPOZICE

dispozice

3D PROHLÍDKA - podívejte se na byt do posledního detailu

3d

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

mesicni_naklady

PENB průkaz energické náročnosti

penb

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF