Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 HAVÍŘOV PODLESÍ

na ulici Dlouhá třída

ideální byt na hypotéku 

s vyplacenou revitalizací

 

 

Popis nemovitosti

 

Hledáte svůj nový domov?

Mám pro Vás byt v úžasné lokalitě Havířova Podlesí. Je to skvělé místo pro odpočinek po náročném dni, kde u domu se nachází lesopark a pár metrů od domu cyklostezky. Úžasné procházky do přírody ať už pěšky nebo teď v zimě na běžkách, které nasadíte přímo před domem a pohodlně se dostanete až na Těrlickou přehradu. Ke všednímu dni, ale patří také péče o rodinu, a především o děti a tato péče je tu zajištěna na 100%. U domu je mateřská škola, pár metrů základní i umělecká škola, gymnázium, sportovní hala i bazén. Zdravotní středisko je přes cestu. U domu je zastávka MHD a dostatečné parkování je podélné na příjezdové cestě.

Byt 3+1 o celkové velikosti 63,84 m2 v osobním vlastnictví bez zástav a omezení se nachází v pátém patře sedmipatrového domu s výtahem stojícím na patře. Byt je skvěle orientován, a to na tři světové strany (V, J, Z), sluníčko se zde točí celý den. Bydlení také velmi zpříjemní zasklený balkón s výhledem do okolí a na panoramata Beskyd. Byt je v původním, udržovaném stavu. Jistě oceníte, možnost vlastní realizace při úpravě či rekonstrukci bytu dle Vašich představ.

Toto místo patří mezi nejlukrativnější v Havířově a jistě i vám se tu na první pohled zalíbí a najdete zde svůj vysněný domov.

Pokud Vás má nabídka oslovila neváhejte mi zavolat a domluvte si prohlídku.

 

KUPNÍ CENA 1.990.000,- Kč

 

DISPOZICE

dispozice

3D PROHLÍDKA


MĚSÍČNÍ POPLATKY

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF