Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 HAVÍŘOV PODLESÍ E. Holuba

 

Hledáte klidné bydlení?

 

Tak tento byt Vás bude zajímat.

 

Popis nemovitosti

Podlesí je nejžádanější lokalitou při výběru bydlení v Havířově. Je to část obce plná zeleně, klidu a skvělé občanské vybavenosti. Doslova pár kroků od domu je lesopark, dětská hřiště a cyklostezka, zastávky městské hromadné dopravy. Bez nutnosti přecházet cestu je zde mateřská, základní, střední i umělecká škola.

Tato nabídka bytu 3+1 o velikosti 64,15 m2 s lodžií 3,30 m2 v šestém patře sedmi patrového domu s výtahem stojícím na patře je ideální bydlení pro mladou rodinu, kde každý v bytě bude mít dostatek prostoru a soukromí. K bytu také náleží sklep o velikosti 2, 62 m2

Bytový dům je po celkové revitalizaci (zateplení, plastová okna, vstupy schránky) s tím, že podíl na revitalizaci je splácen v měsíčních platbách určených družstvem.

Byt je v původním stavu a umožňuje novým majitelům upravit si jej podle svých představ. Pokoje jsou neprůchozí a v obývacím pokoji je lodžie s překrásným výhledem do okolí a na panoramata Beskyd.

 

 

KUPNÍ CENA 1.890.000,-Kč

 

V tomto bytě naleznete klid, pohodu i místo na odpočinek, a hlavně svůj nový domov.

Ideální financování koupě tohoto bytu, Vám ráda zajistím s profesionální finanční poradkyní.

Zavolejte mi, a domluvte si prohlídku co nejdříve.

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

3d_prohlidka

MĚSÍČNÍ POPLATKY

mesicni_naklady_-_male

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF