Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 HAVÍŘOV, ul. Mánesova

v osobním vlastnictví

 o velikosti 78,2 ms velkou lodžií

 

PRODÁNO

           

Popis nemovitosti

Byt na ulici Mánesova v Havířově Městě má hned několik předností

Byt prošel rekonstrukcí, kdy došlo k zásadní změně, a to přesunu kuchyně do obývacího pokoje a tím došlo k jejich propojení. Prostor bývalé kuchyně byl doposud využíván jako druhá koupelna a prádelna s oknem. Nyní je možné místnost využít jako další pokoj, čímž vznikne dispozice 4+kk. Dále v rámci rekonstrukce byla udělána nová koupelna a WC, elektřina v mědi včetně přívodu 400V, renovované podlahy, byly vyměněny obložky a dveře (vše mimo dvou ložnic). Byt se nachází ve čtvrtém patře pětipatrového revitalizovaného domu s výtahem. Součástí prodeje je i sklepní kóje. Byt je k dispozici ihned.

 

KUPNÍ CENA 2.700.000,-Kč

 

3D PROHLÍDKA

3d

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

najem

DISPOZICE

dispozice

POZEMKY

img_9700

BPEJ

bpej

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF