Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 HAVÍŘOV, ul. Přímá

 

KLIDNÉ MÍSTO V ZELENI SE SKVĚLOU DOSTUPNOSTÍ

 

VÍCE INFORMAVÍ NÍŽE

 

Popis nemovitosti

Pokud hledáte byt v klidné lokalitě, tato nabídka je určena vám.

Dovolujeme si vám nabídnout byt 3+1 v osobním vlastnictví v Havířově Podlesí na ulici Přímé.

Krásné místo plné zeleně, přitom se skvělou dostupností jak škol, školek, nákupního i zdravotního střediska, je opravdu tím, co potřebuje mladá rodina ke spokojenému životu. Byt prošel před pěti lety rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnovala vyzdění a zvětšení koupelny, propojení kuchyně s obývacím pokojem a vybudování komory. S těmito úpravami úzce souvisí celková rekonstrukce elektřiny, omítek, podlah, nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nová sanita. Tím, že byt se nachází ve čtvrtém patře (pátém podlaží) sedmipatrového domu, je byt světlý, slunný a vzdušný. Ať se podíváte z kteréhokoliv okna vidíte zeleň. 

Bytový dům je také po celkové rekonstrukci a tato rekonstrukce je již splacena. Proto jsou na tomto bytě velmi nízké náklady na bydlení.

VELIKOST BYTU 62,94 m2

MĚSÍČNÍ NÁKLADY 4.016,- Kč

 

KUPNÍ CENA 3 150 000,-Kč

DISPOZICE

dispozice_prima

3D PROHLÍDKA prohlédněte si byt do posledního detailu

3d

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

snimek_obrazovky_2024-06-12_115942

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF