Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 HAVÍŘOV, ul. Škroupova

 

Hledáte-li především klidné bydlení v zeleni, tak tato nabídka je určena právě vám

 

níže více informací

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte-li především klidné bydlení v zeleni, tak tato nabídka je určena právě vám

byt 3+1 o velikosti 62 m2 v nejkrásnější části Havířova Podlesí, se nachází na ulici Škroupové v předposledním patře sedmipatrového domu, což Vám zajistí překrásné výhledy a absolutní klid. Hned vedle domu se nachází lesopark, který Vám umožní nádherné procházky, relaxací či sportovní vyžití. Na lesopark navazuje park se sousty míst na hry pro děti, cyklostezka, kterou se dostanete až do Těrlicka. Toto místo je opravdu plné zeleně a oázou klidu.

Samotný byt je v původním stavu, vhodný k celkové rekonstrukci. Dům je již po celkové opravě, která zahrnovala především zateplení domu, plastová okna, rozvody vody a odpad v plastu. Velkou výhodou je bezbariérový vstup do domu, a i přístup k bytu, pomocí výtahu stojícím přímo na patře.

Největší předností tohoto bytu je již celkově vyplacena revitalizace a s tím velmi nízké náklady na bydlení a to 3.185, -Kč měsíčně.

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF