Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 Karviná Ciolkovského

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnou byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s lodžií a velikosti 71, 80 m2 ve velmi lukrativní lokalitě Karviné na ulici Ciolkovského. Byt se nachází v prvním patře (druhém podlaží) bez výtahu, nízkopodlažního bytového domu. Byt má prostornou předsíň a okna s orientací na jihozápad – obývací pokoj s lodžií a dětský pokoj, na severovýchod - ložnice a kuchyně. V bytě byla v minulosti provedena částečná rekonstrukce, která zahrnovala, především vyzdění koupelny a WC, novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči a výměnu interiérových dveří. Prioritou tohoto bytu je především poloha v místě plném zeleně a klidu se skvělou dostupností veškeré infrastruktury. Dům je po celkové rekonstrukci, zateplení, plastová okna, rozvody vody a odpadu. Byt je k dispozici po dohodě.

 

výměra bytu 71, 80m2

měsíční náklady 6415,-Kč 

 

KUPNÍ CENA 2.200.000,-Kč

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

VÝMĚRY BYTU

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF