Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 Moskevská HAVÍŘOV

Hledáte klidné bydlení pro vaši rodinu?

 

více informací níže

 

Popis nemovitosti

 

Dovolujeme si Vám nabídnout byt v osobním vlastnictví s vyplacenou revitalizací o dispozici 3+1 s velkou lodžií a výměře 63, 87 m2 ve velmi žádané a lukrativní lokalitě Havířova Města. Byt se nachází v prvním patře (2NP) osmipatrového revitalizovaného domu s výtahem stojícím na patře. Dispozičně je byt velmi dobře řešený, prostorná předsíň, ze které jsou samostatné vstupy do všech tří pokojů a kuchyně, která je čtvercová. Velkou předností je již vyzděná koupelna s toaletou. Byt je v původním stavu, čistý a vyklizený s možností okamžitého bydlení či rekonstrukce. Je zde spousta možností na realizaci moc pěkného a účelného bydlení v klidném domě obklopeného zelení se slušnými nájemníky.

Dům je po celkové rekonstrukci, zateplení, fasáda, plastová okna, nový výtah stojící na patře, revitalizované vstupy, schránky. Vše toto Vám velmi zpříjemní vaše nové bydlení.

Poloha domu, zajišťuje skvělou občanskou vybavenost. Pár metrů od domu je jak základní, tak mateřská škola, nákupní i zdravotní středisko. Sportovní vyžití vám také nebude chybět, hala na míčové hry je kousek od domu a lesopark na krásné procházky v kterémkoliv ročním období je přímo u domu. Jednosměrná silnice s parkováním po obou stranách vám usnadní parkování, sdílená kola pak zjednoduší dopravu a do centra města je to pouze 10min chůze.

Pokud vás tato nabídka oslovila, kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku.

 

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF