Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 ORLOVÁ Kpt. Jaroše

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout družstevní byt 3+1 s nejlepším umístěním v centru Orlové. Vše máte doslova u domu, obchody, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, pekárnu, městský úřad, školu, školku, hospůdky, plavecký bazén, zimní stadión, tenisové kurty, kino, park a do přírody na pěkné procházky není také vůbec daleko. Dostatek parkovacích míst přímo u domu, je další předností tohoto bydlení. 

 

Celková velikost bytu je 58,68 m2 a nachází se v šestém patře sedmipatrového domu s výtahem stojícím v mezipatře. Okna bytu jsou s orientací na tři světové strany což Vám zajistí nejen prosvětlenost celého bytu po celý den, také skvělý výhled do okolí ale i možnost efektivního vyvětrání v parných letních dnech.  Do bytu je zaveden internet.

 

K bytu náleží sklepní kóje a v domě je i prostor na uložení kol a kočárků. Dům je velmi čistý a udržovaný se slušnými nájemníky. 

 

Jste-li mladá rodina a rozhodli jste se pořídit si své první bydlení, je tento byt vhodný právě pro Vás. Pokud uvažujete o levném, a přitom plnohodnotném bydlení, tento byt je ta správná volba.

Neváhejte mi zatelefonovat a domluvte si osobní prohlídku tohoto bytu.

Financování této nemovitosti Vám odborně, individuálně a s největší péčí zajistí naše finanční poradkyně.

 

Měsíční náklady 4.287,-Kč

 

KUPNÍ CENA: 900.000,- Kč

DISPOZICE

dispozice

3D PROHLÍDKA

3d_prohlidka

MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA DVĚ OSOBY

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF