Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


4+1 Havířov Životická

Rozhodujete se mezi bydlením v rodinném domě nebo bytě?

 

Mám pro vás dokonalé řešení...

 

více informací níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout byt 4+1 s třemi lodžiemi, garáží, dílnou a zahradou v Havířově Prostřední Suché na ulici Životické. Pokud hledáte opravdu klidné bydlení, tato nabídka je určena právě Vám.

Dům pouze se čtyřmi bytovými jednotkami se nachází ve výjimečné lokalitě Havířova Prostřední Suché v obytné zóně, kousek od centra Havířova, v bezprostřední blízkosti přírody. 

V prvním nadzemním podlaží se nachází garáž s oddělenou dílnou. Společnými prostory vstupujete do samotného bytu, kde je zádveří, komora a schodiště do patra. V druhém nadzemním podlaží jsou čtyři samostatné pokoje z toho tři mají vstup na zastřešenou lodžii. Čtvercová kuchyně s rohovou kuchyňskou linkou a dostatečným prostorem pro jídelní stůl potěší každou hospodyni. Koupelna s toaletou a samostatná toaleta je další předností tohoto bytu. Mezi ložnicí a koupelnou je také nezbytná šatna. 

Komfort bydlení v létě zpříjemní klimatizace i posezení na jedné z lodžií. Pokud chcete být blíž k přírodě, tak Vás jistě potěší, že k bytu náleží pečlivě udržovaná zahrádka o velikosti 299 m2 vedle boční části domu. Zde naleznete jak ovocné stromy, keře, bylinky a užitnou zahrádku, tak volný prostor na relaxaci. Veškeré nářadí a potřeby můžete uložit do domku na nářadí.

Tato jedinečná nabídka osloví především Vás, kteří preferujete bydlení v bytě, ale nechcete přijít o výhody spojené s bydlením v rodinném domě. Mezi ty především patří bezstarostné parkování (jedno auto v garáži, druhé stání před garáží), absolutní soukromí, spousta zeleně a klid.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte mě kontaktovat. Budu se na Vás těšit při osobním setkání na prohlídce. 

 

byt o velikosti 116,98 m2

garáž s dílnou o velikosti 22,39 m2

zahrada ve výlučném vlastnictví 299 m2

podíly na pozemcích v podílovém spoluvlastnictví

 

měsíční poplatky:

garáž: 343,-Kč (z toho je 282 fond oprav)

byt: 2.545,-Kč (z toho je 1465,-Kč fond oprav)

 

Kupní cena: 4.800.000,-Kč

V případě více vážných zájemců, bude kupující vybrán formou aukce, nejvýhodnější nabídce.

DISPOZICE

dispozice

3D PROHLÍDKA

3d_prohlidka

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

 

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF