Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


4+kk Ostrava Výškovická

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte ideální rodinné bydlení v Ostravě? Jedno takové pro Vás mám. Byt 4+kk po celkové, velmi precizní rekonstrukci v Ostravě Zábřehu na ulici Výškovické, je nejen svou polohou, ale i stavem a osobním vlastnictví bez zástav a omezení, tou nejlepší volbou na koupi bydlení pro mladou moderní rodinu. 

Předmětem rekonstrukce bylo především vyzdění bytového jádra, nové podlahy, omítky, rozvody vody, odpadu a nová elektroinstalace. Dizajnově příjemné jsou také nové obložkové zárubně a vstupní i interiérové dveře. Zajímavým a praktickým řešením je přemístění kuchyně do místnosti s balkónem, kde tak vznikl obývací pokoj s kuchyňským koutem a v původní kuchyni může nyní být menší pokoj či pracovna. Nejen ženy potěší velmi pěkná moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, kde za zmínku stojí vestavěná lednice, myčka, elektrická indukční trouba, digestoř a mikrovlnná trouba.

Byt se nachází v šestém patře s výtahem stojícím v mezipatře. Celý dům je také po komplexní rekonstrukci (zateplení, plastová okna, vstupy, schránky, rozvody vody a odpadu). Parkování je možné přímo u domu.

Jednou z největších priorit tohoto bytu je poloha zajišťující skvělou dostupnost veškeré infrastruktury. Zastávky tramvaje i autobusu téměř u domu, nákupní středisko Kotva doslova pár metrů. Kaufland, Avion i Lidl přes cestu. Mateřská školka i základní škola u domu bez nutnosti přecházet silnici. K odreagování po náročném dni jistě pomůže cyklostezka za domem, případně blízká hospůdka 

 

Celková výměra bytu činí 67,33 m2

Celkové měsíční náklady činí 4.166,- Kč (z toho je fond oprav 2.235,- Kč)

 

KUPNÍ CENA 3.700.000,-Kč 

DISPOZICE

dispozice

3D PROHLÍDKA

3d_2

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF