Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt 2+1 Havířov, Konzumní

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout byt 2+1 v Havířově na ulici Konzumní. Krásné a klidné místo se skvělou dostupností veškeré infrastruktury.

Byt má výměru 43,48 m2 a nachází se v pátém patře pětipatrového domu s výtahem. Do každého z pokojů je samostatný vstup. V kuchyni je pěkná zánovní linka na míru a praktická spíž. Koupelna s WC jsou částečně propojeny.

Dům je po celkové rekonstrukci - zateplení, plastová okna, rozvody vody a odpad v plastu.

K domu vede pouze jednosměrná ulice, to znamená žádný smog a hluk z aut. Přímo u domu se nachází potraviny, školka a škola. MHD je jen pár metrů od domu.

 

měsíční náklady: 3.200,-Kč včetně fondu oprav

 

KUPNÍ CENA 1.100.000,-Kč

3D PROHLÍDKA

https://youtu.be/OYBMX_uPCQ83d_prhlidka https://youtu.be/nonPicRBw5w

DISPOZICE

dispozice

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF