Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 OSTRAVA, Maroldova

byt v centru Ostravy

 

více informací níže

 

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v centru Ostravy?

Ať už pro vlastní bydlení či na investici?

Tento byt by Vás mohl zajímat. Družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví o dispozici 2+1 a velikosti 43,50 m2 na ulici Maroldové. Byt se nachází v prvním patře (druhé podlaží) jednovchodového panelového domu s výtahem stojícím na patře. Okna bytu jsou orientována na jihozápad, což zaručuje spoustu denního světla a příjemného slunečního svitu. Po náročném dni si můžete užít klidný odpočinek v upravené koupelně s vanou. Obývací pokoj je průchozí do dalšího menšího pokoje. Kuchyně je dostatečně prostorná a je zde místo jak na jídelní stůl, spíž i lednici, tak dostatek prostoru na vaření. Bytový dům je po celkové revitalizaci (zateplení, plastová okna, střecha, rozvody vody a odpad v plastu). Velkou výhodou je bezproblémové parkování přímo před domem. Máte tak možnost vychutnávat si výhody centra města, aniž byste se museli starat o hledání parkovacího místa.

Tento byt zajišťuje skvělou dostupnost kompletní infrastruktury v docházkové vzdálenosti a všechny benefity centra města (obchody, nákupní centra, MHD, hlavní vlakové nádraží, koupaliště, park, kina, restaurace, mateřská, základní, střední i vysoká škola). Skvělé napojení na D1. 

 

Měsíční náklady 3529,-Kč

Vyplacení revitalizace 8.000,-Kč

Celková velikost 43,50 m2

 

KUPNÍ CENA 1.850.000,-Kč

DISPOZICE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

3D PROHLÍDKA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF