Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


BYT 3+1 HAVÍŘOV ŠUMBARK

ulice Okružní 

 

více informací níže

 

 

Popis nemovitosti

Nechcete platit drahé nájmy? Rozhodli jste se bydlet ve vlastním? Máte omezený rozpočet?

Tak naše nová nabídka by Vás mohla zajímat. Družstevní byt 3+1 v Havířově Šumbarku na ulici Okružní je tou správnou volbou a jistě nebudete litovat. Byt se nachází ve druhém patře pětipatrového panelového domu s výtahem stojícím na patře. I když je byt v původním čistém a udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci, má potenciál stát se vaším útulným domovem. Výhodná poloha a příjemné prostory nabízejí mnoho možností pro úpravy dle vašich představ a potřeb. Zasklená lodžie 3,06 m2 zpříjemní chvíle relaxace a velkorysý prostor 70, 60 m2 Vám umožní vytvořit to pravé rodinné bydlení. K bytu také náleží sklepní kóje 3 m2. Velkou výhodou této nabídky je ihned dostupný byt, který čeká na své nové majitelé. Můžete se těšit na čisté a klidné prostředí s klidnými sousedy, které tento byt poskytuje.

Dům je po celkové rekonstrukci a je umístěn na strategickém místě, pár metrů od autobusové zastávky MHD, školky, školy, zdravotního střediska, náměstí, kde naleznete nespočet obchůdků. Dům navazuje na zástavbu rodinných domků, kolem kterých se procházkou dostanete do lesoparku, který sahá až do Petřvaldu a zpříjemní Vám ne jeden den pěkným výletem.

O finance se bát nemusíte, zajistíme Vám výhodný úvěr na koupi tohoto bytu.

velikost bytu 70,60 m2 + lodžie 3,06 m2 + sklep 3 m2

měsíční náklady 7.620,- Kč z toho je

3585,-Kč splátka půjčky na revitalizaci 

celková částka revitalizace činí 170.000,- Kč a bude splacena 3/2029

201,-Kč splátka anuity

celková částka anuity - úvěru na družstevní bytovou výstavbu činí 15.000.- Kč bude splacena 12/2028.

 

 

KUPNÍ CENA 900.000,-Kč

DISPOZICE

ROZMĚRY BYTU

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

3D PROHLÍDKA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF