Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt 3+1 Kelč

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v krásném a klidném prostředí na hranici Valašska a Hané?

Dovoluji si vám nabídnout byt v osobním vlastnictví, bez zástav a omezení s dispozicí 3+1 o podlahové ploše 72,12 m2 s krásnou zasklenou lodžií ve třetím nadzemním podlaží na adrese Kelč 511. K bytu náleží také sklepní kóje. Panelový dům je po celkové rekonstrukci, zateplení, plastová okna, vstupy, schránky, dlažba a zasklení lodžií. Velmi příjemné je parkování přímo u domu s dostatkem parkovacích míst.

Měsíční náklady 3.884,-Kč (z toho je 991,-Kč fond oprav a 1.042,-Kč splátka opravy domu)

Město Kelč se nachází 14 Km západně od Valašského Meziříčí a jihovýchodně od města Hranice. Skvělá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, lékaři, velmi dobrá autobusová doprava) a dostupnost umocňuje atraktivitu této nemovitosti.

Pokud vás tato nabídka zaujala neváhejte mne kontaktovat a domluvte si prohlídku.

 

Kupní cena 1.990.000,-Kč

3D PROHLÍDKA


3d_prohlidka

DISPOZICE

dispozice

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF