Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt 3+1 Ostrava Sámova

více informací níže

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout byt o dispozici 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví v Ostravě Hrabůvce na ulici Sámové. Byt se nachází v nízké cihlové zástavbě ve třetím patře ze tří pater bez výtahu. Tento prostorný byt o celkové velikosti 65,20 m2 + prostorná zasklená lodžie + velký zděný sklep dokáže uspokojit představy o budoucím bydlení i hodně náročného klienta. Velkou výhodou tohoto bytu je jeho celkové uspořádání, okna dvou pokojů včetně lodžie jsou směřována na jihozápad a na severovýchod pak koupelna, kuchyně a jeden pokoj. Další předností je zděná koupelna s oknem.

Bytový dům je po komplexní opravě (zateplení, plastová okna, lodžie, vstupy, schránky, střecha, elektřina společných prostor). Energetická náročnost domu je C úsporná. SVJ je pouze jednoho domu a velmi dobře hospodaří.

Tato lokalita patří mezi jednu z nejprestižnějších ulic Ostravy. Klidné místo se skvělou dostupností veškeré infrastruktury, škola, školka, nákupní i zdravotní středisko, banky, hospůdky, sportovní vyžití, Bělský les, vše v docházkové vzdálenosti.

 

Tato nemovitost je vhodná jak pro mladou rodinu, tak pro investora, generuje zisk z lukrativního pronájmu.

 

KUPNÍ CENA 2.400.000,-Kč

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

ENERGETICKÝ PRŮKAZ

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF