Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1 v osobním vlastnictví v obci Lučina

 

v podhůří Beskyd se zahrádkou s parkovacím stáním

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Jedinečná nabídka bytu 4+kk s šatnou, zahrádkou a parkovacím stáním. Vše v podhůří Beskyd v čistém a krásném prostředí obce Lučina.

Byt se nachází v bytovém domě pouze s pěti bytovými jednotkami, máte zaručený klid a skvělé sousedské vztahy. Byt prošel celkovou znamenitou rekonstrukcí, vše bylo děláno s láskou, vkusem a precizností. Za zmínku stojí odizolované dvojité zdi, snížené zaizolované stropy, sádrové omítky, elektřina celá v mědi. Aby Vám bylo teploučko jsou zde i nové odizolované podlahy s podlahovým topením a regulací teploty (vzduchu i podlahy) v každé místnosti samostatně. Jako krytina podlahy je zvolena dlažba a vinyl. Všechny pokoje jsou plnohodnotně velké a vedle ložnice je pro úplnost i šatna. Z obývacího pokoje je vstup na dřevěnou terasu, která byla momentálně demontovaná kvůli rekonstrukci domu. Obývací pokoj je propojen s jídelnou a kuchyní. Kuchyně je vkusná i praktická zároveň. Spousta úložného prostoru, vestavěné spotřebiče, to je to, co Vám dokáže zpříjemnit vaření ve vašem novém domově. Máte rádi sprchování nebo příjemnou relaxaci ve vaně? Obě tyto možnosti skýtá tento byt, v krásné koupelně, kde je prostor i na pračku. Toaleta je samostatná. Vaše bezpečí zajistí bezpečnostní a protipožární dveře. 

Bydlení v tomto bytě je srovnatelné s bydlením v rodinném domě. Hlavní předností je vlastní parkování a zahrádka, kde je dostatek místa na grilování, hry i zahrádkaření.

Bytový dům má novou střešní krytinu, byl obkopán a odizolován. V plánu je rekonstrukce společné chodby a vstupu.

velikost bytu ......................... 105 m2

velikost zahrádky................... 150 m2

 

náklady

fond oprav měsíčně .............. 2100,- Kč

voda čtvrtletně .................... 1500,- Kč

elektřina měsíčně ................. 3500,- Kč (20 hodin nízký tarif)

 

Kupní cena 4.500.000,-Kč

 

Je to, to co hledáte?

Neváhejte mi zatelefonovat a domluvit si prohlídku.

3D PROHLÍDKA

3dprohlidka

DISPOZICE

dispozice

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF