Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


CHATA HAVÍŘOV ŽIVOTICE

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnou chatku s číslem evidenčním v zahrádkářské kolonii v Havířově Životicích na ulici Na Dolanech. Přístup k chatě je automobilem po částečně zpevněné komunikaci. Chata je krajní a hned první od parkoviště, což Vám velmi zjednoduší, jak vlastní dostupnost tak dopravu všech věcí. Zastávka MHD je 500 m.

Chatka je dřevěná a zateplená, postavena na zděném základě (nepodsklepená). Střecha je hliníková. Ve spodní části je jedna místnost s kuchyňkou a vstupem do podkroví. V podkroví je prostor na spaní. V zadní části chatky je dílna, kde je také uloženo nářadí. Topení je zajištěno elektrickým krbem, ale je zde i zděný komín s možností napojení na krbová kamna.

Chatka je napojena na obecní vodu (na zimu se vypíná) a elektřinu. V oddělené samostatné místnosti je chemické WC. Na zahradě je solární sprcha. Chvíle Vám zpříjemní posezení v pergole.

Chata je k dispozici ihned.

 

ZASTAVĚNÁ PLOCHA 24 m2

PLOCHA ZAHRADY 362 m2

 

KUPNÍ CENA 890.000,- Kč

Videoprohlídka

DISPOZICE

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF