Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


CHATA OSTRAVICE

více informací níže

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Milujete Beskydy stejně jako já? Obec Ostravice je jedno z nejkrásnějších míst v Beskydech s výjimečným ovzduším, výbornou dostupností jak vlakem, autobusem tak osobním automobilem. Do pěti minut chůze od chaty je vlakové nádraží, obchod, obecní úřad i pošta. Ostravice je také skvělým startovacím místem jak k pěší, tak cykloturistice ke všem okolním vrcholům včetně Lysé hory. Je také jednou z významných časových bran Beskydské sedmičky.

Nyní mám pro Vás milovníky hor úžasnou nabídku. Jedná se o pozemek o velikosti 191 m2 na kterém je postavena menší dřevěná chatička s jednou místností kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovacím koutem a se separačním WC. Chata je plně vybavena ledničkou, mrazákem, indukční deskou, klimatizací, elektrickým topením. Je zde vše skvěle umístěno a promyšleno do posledního detailu s maximálním využitím každého místa. Přitom je zachována vzdušnost a praktičnost. Pro hosty je na zahradě postaven obytný přívěs s místností, kuchyňkou a úložnými prostory. Volné chvíle odpočinku můžete trávit grilováním na zahradě, sluněním se na lehátkách, relaxováním ve venkovní vaně se solární sprchou. Zahrada je pečlivě udržovaná a najdete zde keře rybízu, angreštu a okrasných dřevin.

Chata je momentálně pouze k sezónnímu využití. Je napojena na obecní vodovod a elektřinu. K dispozici je po vzájemné dohodě. 

velikost pozemku 191 m2 

zastavená plocha chaty 20 m2

 

KUPNÍ CENA 1.600.000,-Kč

Videoprohlídka

DISPOZICE

 

KATASTRÁLNÍ MAPA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF