Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata v Prostřední Suché

zahrádka i chatka v osobním vlastnictví

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Zahrádka se zděnou chatkou v osobním vlastnictví na vlastním pozemku se nachází v Havířově Prostřední Suché. Hlavní předností této nemovitosti je vynikající poloha, nejen v rámci celé zahrádkářské osady Nový Svět, ale především vzhledem k tomu, že se nachází na konci a na okraji osady. Díky tomuto umístění si užijete naprostého soukromí a ticha, bez rušivých vlivů sousedů či okolí. Tato výjimečná poloha je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo na relaxaci a rekreaci, ať už sami, s rodinou nebo s přáteli. Navíc tento pozemek disponuje největší plochou z celé osady 541 m2, takže máte dostatek prostoru na odpočinek a pěstování zeleniny nebo i na umístění bazénu. 

Chata je zděná, podsklepená s celkovou zastavěnou plochou 24 m2 včetně dřevěné přístavby. Elektřina je napojena podružně a voda je obecní a sezónní. Sklep nabízí dostatek prostoru pro uskladnění nářadí a výpěstků, v přízemí se nachází předsíňka, jedna místnost s novými krbovými kamny a koupelna s toaletou. V podkroví je prostor na spaní.

Parkování je možné u zahrádkářské osady, nebo na společném pozemku. Dojezd až k chatě je možný pouze za suchého počasí (svah a nezpevněný povrch). 

 

517 m2 plocha samotné zahrady

24 m2 zastavěná plocha chatky

podíl o velikosti 1/22 na společné ploše o velikosti 3476 m2

 

Kupní cena 790.000,-Kč

 

DISPOZICE

dispozice

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa_chata

KATASTRÁLNÍ MAPA PODÍLŮ

katastralni_mapa_podil

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF