Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


CHATA V KOMORNÍ LHOTCE

Popis nemovitosti

Komorní Lhotka je malebnou lázeňskou obcí v podhůří Moravskoslezských Beskyd. Automobilem dojedete po asfaltové cestě na parkoviště a pak přibližně 150 m do kopce po pěšince se nachází naše přízemní rekreační chatička. Je zde možný přístup i z druhé strany (shora), zde je ovšem zapotřebí automobilu 4x4. Dispozičně má chata verandu, koupelnu s WC, kuchyň a dva pokoje. Chata je částečně podsklepena, kde je dostatek úložných prostor. V podkroví je pouze nízký neobyvatelný prostor sloužící na uložení. V roce 2009 byly provedeny na chatě menší úpravy, a to nová střešní krytina, částečné zateplení 8 cm, elektřina, částečné odkopání chaty s drenáží. Okna na WC a v koupelně jsou plastová, jinak jsou všechna původní vysoká dřevěná kastlíková.

Chata je napojena na elektřinu, vodu z místního horského potoku (v délce 400 m a pouze sezónní). Ohřev vody je elektrickým boilerem. Topení a teplo zajišťují, dvoje kamna na dřevo a sporák na propan-butan.

Pozemek je částečně oplocen živým plotem (habr, dub). Jsou zde dvě posezení, ohniště, houpačka.

V obci je široká nabídka místních jídel a krajových specialit v několika restauracích s mnohotvárným koloritem. Komorní Lhotka také nabízí pravou finskou saunu, léčivé bylinkové lázně a další zařízení poskytující ozdravné procedury.

zastavěná plocha 60 m2

celková plocha pozemku 985 m2

KUPNÍ CENA 1.400.000,-Kč

Videoprohlídka

KATASTRÁLNÍ MAPA

DISPOZICE

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF