Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


CHATA V OSTRAVĚ RADVANICÍCH

 

Hledáte relax a odpočinek v blízkosti centra Ostravy?

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout rekreační chatu v Ostravě Radvanicích s vlastním pozemkem o velikosti 550m2.

Chata je zděná, podsklepená s dispozicí 2+1 se sociálním zařízením. V přízemí je jeden hlavní pokoj, prostorná kuchyň, zděný sprchovací kout, WC. V podkroví je prostor na spaní. Velkým plusem je také napojení na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Topení je zajištěno krbovými kamny a sporákem na tuhá paliva.

Dostupnost k této nemovitosti je skvělá, přístup po obecní asfaltové komunikaci, autem zaparkujete přímo u branky a v případě potřeby je autobusová zastávka doslova pár metrů. Velmi pěkné a klidné místo. Relaxace pod pergolou s posezením bude odměnou za celodenní práci. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, keře a k dobré úrodě přispěje i skleník a fóliovník.

V dnešní době je toto jedinečná příležitost, jak si zajistit rekreaci a odpočinek kdykoliv bez ohledu na omezení vyplývající ze současné situace.

Pokud máte zájem o prohlídku neváhejte se mi ozvat, ráda Vás chatičkou provedu.

 

KUPNÍ CENA 1.500.000,-Kč

MAPA

mapa_chat

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF