Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Finský domek v Horní Suché

 

PRODÁNO 

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v menším rodinném domku?

Mám pro Vás exkluzivní nabídku finského rodinného domu v Horní Suché s pěknou zahradou se vzrostlými ovocnými stromy (třešně, jabloně, švestky). Krásné a klidné místo s příjemnými sousedy a skvělou občanskou dostupností. To je to místo, kde naleznete ten pravý domov pro Vás a Vaši rodinu.

Dům je postaven z dřevěných panelů a z části (nová přístavba) zděný. Dům je podsklepený. V rámci rekonstrukce bylo provedeno zateplení, výměna oken za plastová, obkopání a drenáže ze dvou stran domu. Byla provedena výměna rozvodů - vody, odpadu, elektřiny. Zcela nově je vybudovaná koupelna se sprchovacím koutem a samostatná toaleta. Aby Vám v zimě bylo teploučko, jsou hotové nové rozvody topení včetně nových těles a plynového kotle. K dokonalému bydlení zbývá dodělat podlahy, omítky včetně výmalby, kuchyňská linka, doladit dveře, finální nátěr fasády, přední strana oplocení a terénní úpravy. Ke všem stavebním pracím je stavební povolení s projektovou dokumentací a nový geometrický plán.

Vedle domu je dřevěná stavba garáže s přístřeškem.

Dům je napojen na obecní vodu, kanalizaci, elektřinu a plyn.

Skvělá dostupnost a občanská vybavenost obce Horní Suchá jen umocňuje výjimečnost této nabídky.

celková výměra pozemku 520 m2

zastavěná plocha domu 84 m2

Kupní cena 2.800.000, -Kč

DISPOZICE

 

1podlazi

prurez

 

1pp

KATASTRÁLNÍ MAPA

mapa

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


FALCON REALITY


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 
www.falconreality.cz
www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF