Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


FINSKÝ DŮM V PETŘVALDĚ

DŮM ZA CENU BYTU

Popis nemovitosti

Klasický finský rodinný dům v obci Petřvald v okrese Karviná, je skvělá nabídka rodinného domu za cenu bytu. Dům se nachází v poslední linii domů místní čtvrti Březiny. Jedná se o dvojdomek dřevostavby na zděném základě. V přízemí najdete dva prostorné pokoje - obývací pokoj a ložnici, doplněné útulnou kuchyní, koupelnou, záchodem a komorou. Podkroví nabízí jeden hotový pokoj a volný půdní prostor s možností vybudování další obytné části. V domě byla již vyměněna dřevěná okna za plastová a severní strana domu je zateplena. Celkově je dům v původním stavu, čistý, udržovaný a je možné v něm ihned bydlet. Technická část domu je umístěna ve sklepní části, kde je elektrický kotel, boiler na ohřev vody a v minulosti zde byl i kotel na tuhá paliva (rozvody zůstaly zachovány a je možné opět nový kotel napojit). Připojení domu je na kanalizaci, obecní vodovod a elektřinu což zajišťuje absolutní moderní komfort.  

Výhodou tohoto domu je nejen jeho atraktivní cena, srovnatelná s cenou bytu, ale zejména vlastní zahrada. Ta disponuje dřevěnou garáží, hospodářskou budovou a relaxačním altánkem, vytvářejícím dokonalé místo pro odpočinek. Zaujme vás nejen svým umístěním v klidném místě blízkosti lesa, ale i skvělou dopravní dostupností, do Ostravy, Orlové, Karviné i Havířova, která z něj činí snový domov. Rodinný život zde bude ještě pohodlnější díky dvěma mateřským školám v blízkosti, z nichž jedna je doslova kousek od základní školy s víceúčelovým hřištěm, a to vše jen do 15 minut pěšky od domu. Okolí domu nabízí nejen procházky v blízkém lese, ale i sportovní areál vzdálený pouhých 8 minut pěšky. Tenisové kurty, venkovní hřiště pro děti, skatepark a mnoho dalšího jsou přímo na dosah ruky. V tomto místě, kde se splétá harmonie přírody, soukromí a cenová dostupnost jistě pocítíte neopakovatelnou atmosféru domova.

KUPNÍ CENA 2.800.000,-Kč

Plocha zahrady - 511,5 m²

Zastavěná plocha domu - 70 m²

Zastavěná plocha garáže - 20 m²

Zastavěná plocha hospodářské budovy - 15 m²

Zastavěná plocha altánku - 8 m²

Celková plocha pozemku – 441,5 m2

OBEC PETŘVALD INFO
stazeny_soubor
 

Videoprohlídka

DISPOZICE

3D PROHLÍDKA

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_umzemi_bliz

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF