Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


GARÁŽ V HAVÍŘOVĚ

Podlesí ulice Studentská

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout řadovou zděnou garáž v osobním vlastnictví na vlastním pozemku v garážovém parku na ulici Studentská v Havířově Podlesí. Garáž je v perfektním stavu bez nutnosti dalších investic, skvěle udržovaná, suchá a bezpečná. Dvoukřídlá garážová vrata mají jeden zámek. V garáži je zavedená elektřina s podružným měřením, je zde osvětlení a elektrická zásuvka. Přístup je po zpevněné obecní komunikaci. Garáž se nachází na skvělém, bezpečném a strategickém místě se skvělým přístupem a dostupností. Garáž je vhodná také jako investice s možností výhodného pronájmu. Garáž je k dispozici ihned. Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřem.

 

Celková velikost 24 m2

Vnitřní rozměr garáže je 6,18m x 3,215m

Výška garáže je 2,22 m

Šířka vrat 2,415 m

Výška vrat 2,08 m

KUPNÍ CENA 430.000,-Kč

Fotogalerie

DISPOZICE

dispozice

KATASTRÁLNÍ MAPA

katastralni_mapa

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF