Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


GARSONIÉRA HAVÍŘOV

ulice Na Nábřeží

 

více informací níže

 

Popis nemovitosti

Hledáte vlastní menší bydlení v krásné a klidné lokalitě?

Věnujte prosím pozornost naší nabídce družstevního bytu 0+1 o celkové výměře 24 m2 v Havířově Městě na ulici Na Nábřeží. Havířov je město zeleně a místo kde se náš byt nachází tento fakt jen potvrzuje, jsou zde krásné procházky po stejnojmenné kolonádě, kousek je to k meandrům řeky Lučiny a do malebné přírody Bludovic, co by kamenem dohodil. A přitom kousek od veškeré potřebné infrastruktury. Zastávka MHD se nachází kousíček od domu, obchody, nákupní i zdravotní centrum v docházkové vzdálenosti. Jak se říká, vše pěkně po ruce.

Samotný byt se nachází v prvním podlaží (zvýšené přízemí) nízkopodlažního třípatrového skeletového domu. K bytu ať vstupujete předním, či zadním vchodem je to devět schodů. V domě není výtah. Byt má menší předsíň, koupelnu propojenou s toaletou a pokoj s orientací na jih. Byt je tedy velice slunný a teplý. K bytu náleží také sklepní kóje.

Bytový dům je po komplexní rekonstrukci (plastová okna, zateplení, vstupy, schránky, elektřina společných prostor)

 

Měsíční náklady 2.900,-Kč

Vyplacení revitalizace k 31.12.2023 byla 51254,-Kč

Výměra bytu 24 m2

KUPNÍ CENA 930.000,-Kč

DISPOZICE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

snimek_obrazovky_2024-02-19_v_12-05-02

3D PROHLÍDKA

KONTAKT

Ing. Renáta Lokosová


Reality FALCON, s.r.o.


Svornosti 2, Havířov Město (Magistrát města Havířova, budova H) 


tel: 774 741 666 

www.lokosovarenata.cz

Ing. Renáta Lokosová

Cena nemovitosti není to, co prodává, pomůžu vám najít její skutečnou hodnotu.

Jmenuji se Renáta Lokosová a do oblasti realit jsem pronikla v roce 2004 s jasnou vizí - prodávat nemovitosti s úctou k zákazníkovi a osobním přístupem. Tato cesta se ukázala jako klíčová ve všech oblastech realitních služeb.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj, ráda se s vámi potkám v mé kanceláři v Havířově, ale působím v rámci celé České republiky nejen jako makléřka, ale i na odborných konferencích.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji - nafocení profesionálním fotografem a s tím související home stagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí. 

Chcete vědět víc o světě nemovitostí přečtětě si mé články.

Reference mých klientů jsou pro mě skvělou zprávou o tom, že profesionální přístup, při kterém si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti, skutečně funguje.

Přečtěte si mé reference

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat. Minimálně získáte můj názor a nový pohled na vaši nemovitost.


Ing. Renáta Lokosová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF